Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok alvás...

Mik a tapasztalatok alvás segítő maci terén? Érdemes megvenni, van haszna?

Figyelt kérdés
Erre gondolok: [link]
2010. febr. 6. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a csatolt linked nem működik, de ha a Lion Heart Macira gondolsz ami 11e Ft körül van akkor nem éri meg. A fiam utálta azóta is a sarokban porosodik.
2010. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam működik a link. Szerintem nem hasznos, csak amolyan "anyaámítás". 17 hós a fiam, ő kapott egy iTeddyt karácsonyra, ami zenél, filmet lehet nézni rajta, stb. Neki is azért vettük, hogy majd milyen jó lesz, ha megy aludni bekapcsoljuk rajta a babazenét és ő majd szépen elalszik... Hát, ő másképp gondolta. Nem is igazán érdekli a dolog, pedig macikkal játszott előtte, a zenét is szereti, de elaludni még mindig a cici kell neki. Vagy, ha minden kötél szakad, akkor a telefonom egyik csengőhangjára alszik el, ami igen messze áll a babazenétől, de arra is csak mozgásban (autóban, babakocsiban).


Szerintem ez is csak akkor működhet, ha a baba születésétől fogva ezzel a macival alszik, minden este hallja ugyanazt a zenét, mert akkor össze tudja kötni az alvást a maci simogatásával, zenéjével. Nagyobb babáknál nem hiszem, hogy működik, de lehet van kivétel. :)

2010. febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, a lion heart maci!

4 hónapos a lányom, eddig velem aludt. Ezzel akartam megszerettetni vele a kiságyat, meg az egyedüllétet.


Esetleg valami más ötlet?

2010. febr. 6. 14:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van egy rongyi, aminek mind a négy sarka amolyan rágcsálhatós. Egyik oldalán pedig egy macifej. 900 Ft volt, tökéletesen bevált. :)

Cibálja, dögönyzi, "beszélget" vele.

2010. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk bevált, de a lényege, hogy a születés után 10 percen belül kerüljön a baba mellé bekapcsolva a készülék. 4 hónaposan már felesleges megvenned.
2010. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is van,de minek? nem érdemes megvenni,lehet h az előttem lévőnek igaza van,akkor jó,de amugy nem.

Mi is kb 4 hós korában vettük,de utálta...megprobáltuk a hugánál is,de neki se vált be

2010. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nincs ilyen macink, de nem is szimpatikus, nem is kéne, főleg ennyi pénzért.
2010. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Elárulnátok mitől olyan hiperszuper ez a teddy?

Nekem átlagos mackónak tűnik,11ezret tudod ki adna érte XD


A kicsik,régen is úgy gondolták,az anya szívhangja nyugtatja meg...ha egy ketyegő órát tennél mellé az is jó lenne,hidd el ^^

2010. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
mi azért vettük meg, mert nem akartuk, hogy rászokjon, hogy velünk alszik, szóval még elég korán. ha nyűgösködött, odaraktam mellé, nekünk bevált.
2010. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kendöt már vettem, többet is...

Az órát megpróbálom :)

Azt a 11 ezret meg másba pumpálom.

2010. febr. 6. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!