Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó az IKEA-s etetőszék? Kép van.

Jó az IKEA-s etetőszék? Kép van.

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla? Nem tűnik valami kényelmesnek, az ára viszont jó... Milyet vegyek, hogy jó is legyen, és olcsó is... :) ?

[link]


2010. febr. 1. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Sztem az a rossz ezzel,hogy nincs olan kis lapocska elől amire tehetnél kaját...és elég instabilnak tűnik(vagy csak én vagyok paranoiás)


Teszveszen,vaterán nézz szét,vannak nagyon jó etetőszékek hihetetlenül olcsón.

2010. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mi ilyet vettünk a nagyszülőkhöz, második etetőszéknek. célnak tökéletesen megfelel. csak ne hagyd ott a biztonsági övet hozzá. :)
2010. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok. természetesen lehet hozzá külön venni etetőtálcát, ha szükséges.
2010. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek ez van, igaz, ő már a kb 1 éves gyerekének vette, nagyon szereti a baba. Én vettem használtan 25000-ért a vaterán egy peg perego-t, aminek van két tálcája. Szinte egyáltalán nem használom, mert amíg pici volt a babám, addig úgy etettem, hogy szemben ültem vele, kezemben a tányérral, amikor meg nagyobb lett, akkor az asztalhoz toltam és azon evett. Kisbabának nem jó.
2010. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőmnek ilyen van, már ült benne a babám is.

Nem panaszkodott, nyugodtan megette az ebédjét. Vegyél hozzá tálcát és biztonsági övet is.

Nekünk fa etetőszékünk van, ami szétszedhető székké és asztallá, most az auchanban 7ezer ft. Mi még anno 10ezer ft-ért vettük.

2010. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt ilyen a lányoknak, a célnak tökéletesen megfelel,és az asztalhoz lehetett tolni,pont befér alá,velünk tudtak enni benne ülve.:)
2010. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk mindkét gyereknek ilyen van. A fiam 2 és fél éves a lányom 8 hós. Lehet elé tálcát kapni, és én bekötöm őket az övvel.

A fiamnak már nincs előtte tálca hanem a nagyasztalhoz van tolva úgy eszik.

Nekünk semmi bajunk vele, sose akart még felborulni, a kicsinek meg lehetett benni bele párnát ami oldalt is béleli a széket.

Az anyósomtól kapott méregdrága hiperszupert nem is használjuk, mert böhöm nagy és nem lehet rendesen takarítani a huzatát mivel nem levehető. Ez meg ugye sima műanyag a párnája meg mosható külön.

2010. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
bocs, nem benni hanem Venni természetesen :)
2010. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekünk is a mamáéknál van ilyen második etetőszéknek. Hát valamelyikünk(felnőtt családtagok) folyamatosan megbotlik a lábában(pedig már direkt figyelünk is), hatalmas teraszon/nappaliban használjuk. És sokszor szegény gyerek is benne ül éppen, és megijed. Viszont még sosem borult fel így sem! Ha itthon lenne ilyen, akkor csakis fal melletti helyen tartanám.
2010. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk is ilyen van(talcaval es biztonsagi ovvel) 6 hos kora ota.Tokeletesen meg vagyok vele elegedve,csak ajanlani tudom!
2010. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!