Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » CAM Campione etetőszék?...

CAM Campione etetőszék? Vélemény? Nektek milyen van, és jó-e?

Figyelt kérdés
köszönöm
2011. jan. 6. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Jol nez ki az az etetoszek, de oszinte leszek, en egy kicsit draganak talalom.

Nekunk ilyen van: [link]

Ez sem a legolcsobb valtozat, de az olcsobbak nekunk nem voltak jok, mert mindig is nagy sulyu volt a nagyobbik fiam es a legtobb etetoszek csak 15 kg-ig volt hitelesitve. Utana vagy megadja magat, vagy nem.

Nah, az en ket eves fiam mar 16 kg es jo regel elhagyta mar a 15-ot, mostanaban stagnal a sulya, ezert kerestem nagyobb kapacitasut.

Tehat nalunk ez volt a legfontosabb szempont, ez 22 kg-ig jo.


Egyebkent a ket szek kozott nem latok tul sok kulonbseget. Az is harom pozicioban dontheto hattamlas, ez is, az hat fokozatu magassagu, ez 7 (bar tok mindegy, mert ennyit messzirol nem hasznalunk), annak is dupla talcaja van, ennek is (ami nagyon jo, mert az also nagy talcat nem tul konnyu mosogatoban tisztitani, mosogatogepben plane nem lehet, a felso leveheto talca viszont gepben es kezzel is konnyen moshato). Annak van hatso kereke, ennek nincs, mondjuk a hatranyat nem latom, mertha arebb akarom csusztatni a gyerekkel, akkor is sikerul, gyerek nelkul meg vegkepp konnyu megemelni. Annak van tarolokosara, ennek nincs (ez nekem sohasem hianyzott, vasarlasnal sem volt szempont).

Az biztos, hogy ez nagyon strapabiro, bo masfel eve vettuk, azota hasznaljuk is es kb semmi baja. A huzat konnyen leveheto (rutinnal kb egy perc) es moshato, hamar szarad. Nekunk annyira bevalt, hogy vettunk meg egyet a kisebb gyereknek is.

Ugy latom, hogy biztonsagi szempontbol is egyezik a ketto.

Szoval en tudom ajanlani neked az fp szekeket, nem azert, mert fp, mint irtam mi a sulybiras miatt vettuk ezt, a marka nekem nem szamitott.

Ha esetleg a szin nem tetszik, akkor nezz korul, mert tobbfele tipus van belole, de kb ugyanaz a felepitesuk.


De persze neked kell eldontened, hogy igazan mire van szukseged (elso gyereknel meg nem biztosa ebben az ember, en is igy voltam vele).

2011. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó etetőszék!Én is ezt néztem ki!Meg a Peg perego prima pappát.Vágül mégis a peg perego maradt,mert találtunk akciósan!Szerintem nyugodtan vedd meg.Uncsiméknak ez van és imádják!
2011. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Első!


Nagyon Köszönöm a válaszod, és hogy ilyen részletes volt. Tetszik ez a FP is, de akkor maradok a Cam-nél, mert Én használtan veszem, és így nagyon olcsón jutok hozzá, 7ezer ft-ért. :-)


A második válaszolónak: Neked is nagyon köszi, mert így megerősítettél a döntésemben.


Akkor hívom is az illetőt, és lecsapok rá.

Minden jót nektek!

2011. jan. 6. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!