Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a baj? Bővebben lenn

Szikra veronika kérdése:

Mi a baj? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
7 hete szültem. 2 napja együtt voltunk a párommal és azóta vérzek. Mi a baj?( nem olyan sok de a tisztasági betét átázik. reggel beteszem és délre)
2010. febr. 1. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nőgyógyásztól kellene megkérdezni, de nembiztos hogy baj van!!! Ha barnás, lehet valami eddig pangó vér, ha friss, akár menses is...
2010. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet,megjött neked.de inkább orvoshoz menj,ő tud okosat mondani.
2010. febr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a mai napig picikét rózsaszínes a folyásom utána, pedig már három hónapja szültem! Közben orvosnál is voltam, minden rendben van!

Ha átázik a betéted, akkor tényleg a menzeszed lehet - a hét hét alapján is elég valószínű.

2010. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább az orvost kérdezt meg! Nem biztos, hogy baj van, de ha még is akkor azt csak ő tudja neked megmondani és kezelni.
2010. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
28-án voltam dokinál akkor azt mondta minden rendben van. de köszönöm a válaszokat
2010. febr. 1. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!