Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akkor most terhes vagy nem?...

Akkor most terhes vagy nem? Részl. Lenn

Figyelt kérdés
Szólaval párom ismerőséről van szó,2hete nem jött meg neki,csinált tesztet ami mind 2+ volt,majd elment orvoshoz és mondta neki vegyen egy megbízhatóbb tesztet az már - volt,elment nődokihoz de ő nem látott semmit,vissza kell menni kb 4-5 hét múlva.de volt vérvétel is az sem mutatt ki hogy terhes lenne.Cisztája nincs,mert ugye amitt is késhet,vagy nem jön meg.Mitől lehet akkor hogy nem jött meg neki?
2011. jún. 10. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Stressz, időjárás, vagy babát akar. Mindhárom képes csodákra.
2011. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is a stresszt mondtam a páromnak,hogy attól lehet.vagy hogy babát akar az is lehet mert a nő szeretne már(28éves)de a párja(21)nem akar még,főleg attól nőtől.
2011. jún. 10. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor miért a párja (attól a nőtől) :)

Nekem simán maradt ki mindhárom ok miatt. A vér nem hazudik. Jobb, ha elfogadja.

2011. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert most még elvannak,de a srác nem akar vele közös jövőt,mert a nő elég nagy K volt előtte.
2011. jún. 10. 13:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor jó lesz vigyázni, mielőtt még történik valami.
2011. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

K-ból lesz a legjobb feleség...


Na de a viccet félretéve, egy 21 éves pasinak általában még nem kell gyerek, ha a 28 éves nő meg gyereket akar, akkor keressen idősebb pasit, aki már megérett a családalapításra.

2011. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!