Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem érzitek magatokat, olyan...

Nem érzitek magatokat, olyan elhagyatottnak mióta szültetek? -folyt. Lent-

Figyelt kérdés
A férjem tényleg sokat dolgozik,egész héten egyedül vagyok a kislányommal,mert vidéken van.Ha hétvégén itthon van,akkor sokat játszik a babával,elviszi sétálni és igazából nem panaszkodhatok,jó apukája a kislányunknak.De én azt érzem,hogy engem elhanyagol.Mi nem járunk el együtt szórakozni,moziba vagy csak sétálni úgy hogy kettesben legyünk.Havonta egyszer elmegyünk bevásárolni és kész.Ugyanakkor bánt,hogy Ő eljár focizni,sörözni a haverokkal,jó ez havi 1-2 alkalom,de én 16 hónapja nem voltam sehol.Még soha nem biztam rá a kicsit 2 óránál hosszabb időre senkire,ha elmentem akkor is hivatalos ügyet intéztem,ahová nem vihettem magammal.Egyedül érzem magam,és hiányzik a régi életem.Másnál is igy van ez?Egy nőnek valóban mindent fel kell áldoznia ha gyermeke születik?
2010. jan. 30. 21:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és a "vigasztalást",igazából nem tudjuk kire hagyni a Manót,a hugom szokott rá vigyázni,de tőle sem kérhetem mindig,főleg nem szombaton este hiszen 18 éves,és Ő is eljár bulizni.Anyósomékat hagyjuk,ők elvannak a maguk kis világába,az én anyukámnak pedig nincs idegzete,vagy nem is akarja hogy legyen.Mindegy.Jó volt a válaszaitokat olvasni,mégegyszer köszönöm.
2010. jan. 30. 22:28
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyszer kétszer azért vigyázhatna rá a hugod...nem kell szombat este menni,lehet az vasárnap is.


Nekem most van a passzív időszakom,úgy tervezem,hogy amíg Abu fél éves nem lesz, nem mennék úgy sehová,mert addig csak szüksége van rám ^^ DE ez nem azt jelenti,hogy otthon fogok pangni :D, a barátok jöhetnek hozzánk ugyanúgy én is elmegyek szívesen 1-2 órára vele,aztán majd belecsapunk a lecsóba ^^ Én mondtam a páromnak,hogy ha nem fogunk kimozdulni csak kettesben legalább havonta egyszer akkor megharapom :D

2010. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen megértelek, nálunk is hasonló a helyzet! Ráadásul a párom annyira fáradt, mikor hazajön munka után, beszélgetni sem nagyon van kedve, de én már annak is örülök, hogy legalább a naggyal (3 éves) foglalkozik, játszik vele, együtt fürdenek és ő fekteti le, mert akkor én ált. etetem a kicsit.

Mikor elalszanak a gyerekek vagy ő is elalszik, vagy tévézik, meccset néz és közben nem szereti, ha hozzászólok, lehet olyankor töltődik, vagy mi :))))

Szóval nem egyszerű, mert ugyan jó apa, de "férjként" szerintem megbukna :)


Utolsó kérdésedre a válaszom: sajnos IGEN! Majdnem mindent fel kell áldoznunk, de 95%-ban megéri :) A maradék 5%-ban meg néha meghülyülök mindentől, olyankor jól ki kell kiabálnom magamból a feszültséget, nekem az segít :) Meg az, ha néha a gyerekek nélkül vagyok, elmegyek pl. edzeni, vásárolni, barátnőzni, szabadidőre MINDENKINEK SZÜKSÉGE VAN!

2010. febr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!