Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jelenleg gyed-en vagyok és...

Jelenleg gyed-en vagyok és lemondanám, mert tudnék menni dolgozni. Gyes mellett mehetek máshova is dolgozni?

Figyelt kérdés

Nem muszály oda vissza menni ahol gyed elött dolgoztam?

És ha nem oda megyek vissza akkor a szabikat sem most fogják kiadni?


2010. jan. 30. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Mehetsz máshová is, legális teljesen. Akkor az eredeti munkahelyen nem is kell szólnod talán. A szabikat se most adják ki. Maradnál is ott? Mert akkor meg ugye fel kellene mondanod az eredeti helyen és akkor kifizetik a felgyülemlett szabijaidat.

Nekem nem tiszta, hogy végleg váltanál-e...

2010. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nem váltanék végleg csak a gyes ideje alatt szeretnék máshova menni dolgozni.De akkor lehet viszont a szabikat nem adják ki akkor.

2010. jan. 30. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van. Ha kiveszed a szabikat, azzal felmondod a fizetés nélküli szabadságodat, ergo a szabik letöltése után munkába kell állnod. Tehát az neked nem jó. Megoldás: elmész a másik helyre dolgozni, majd a gyerek 3 éves korában kiveszed a szabikat és utána munkába állsz, az eredeti munkahelyeden.
2010. jan. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!