Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ellátásra lennék...

Milyen ellátásra lennék jogosult, akkor ha a lányom 2éves kora előtt, és akkor ha 2éves kora után esek teherbe? Jelenleg gyeden vagyok.

Figyelt kérdés
Remélem érthetően fogalmaztam.
2011. szept. 5. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
hát egyéni kedvezményt kaphatsz intézményben, amúgy mást nem, csak 3 gyerek után.
2011. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha jól értem a kérdésed, még egy gyerek van, és az a kérdésed mikor optimálisabb a másodikat vállalni?
2011. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezt most nem értem!

Igazából az érdekelne ha addig leszek terhes amíg a lányom be nem tölti a 2évet akkor megint kapok tégyást gyedet? Vagy ha 2éves kora után akkor kell valamennyi időt dolgoznom hogy megkapjam? Hogy van ez?

Senki ne értse félre,nem a pénz miatt szülök!!! Dolgoztam,és nem vagyok kisebbségi! Tervezzük a kis tesót,1gyerekem van,és már 30felett vagyok! Ezért sem mindegy nekem.

2011. szept. 5. 23:12
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen valahogy úgy ahogy a második írta.
2011. szept. 5. 23:13
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a munkától félek hanem attól hogy kifutók az időből a tesóval. Nem szeretnék 40évesen szülni!
2011. szept. 5. 23:15
 6/9 anonim ***** válasza:
gyed után gyesre mész, addig meg szülessen meg a kistesó :)
2011. szept. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na addig semmiképp nem fog megszületni,mert még terhes sem vagyok. Fél év múlva lesz a lányom 2éves. A munkahelyemen nem kecsegtetnek semmi jóval,rizikós hogy vissza tudok oda menni dolgozni. Már most fáj a fejem ha új helyre megyek dolgozni,onnan nem jöhetek el pár hónap után hogy terhes vagyok. Viszont nagyon szeretnék még egy babát,csak "stresszel" hogy nem húszon éves vagyok. Persze anyagi szempontból sem mindegy!
2011. szept. 5. 23:43
 8/9 anonim ***** válasza:
gyes alatt nem muszáj dolgoznod, persze ha ezt megtehetitek anyagilag. de ha most teherbe tudnál esni akkor gyed után el tudnál menni tgyásra ha jól emlékszem azt előbb lehet igénybe venni
2011. szept. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minél előbb teherbe kéne esned, mert ha fél évet meghaladóan gyesen leszel, akkor már nem a szerződés szerinti béred lesz az alap, hanem a minimálbér, ami nagyon kevés. Persze, ha több volt a fizud, mint a minimálbér.
2011. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!