Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon ki vagyok merülve,...

Nagyon ki vagyok merülve, hogyan szedhetném össze magam? Sokszor már forog velem napközben a világ, annyira fáradt vagyok.

Figyelt kérdés
Az erőtlenségem oka a rendszeres fogzás miatti éjszakázások, napközben részmunkaidőben dolgozom, a háztartásvezetésben egyszerűen nem tudom utolérni magam, a férjemet csak késő esténként látom, segítségem pedig nem nagyon akad. Nem vagyok egy nyápic nő, de sokszor már a sírás kerülget, annyira nem érzem a lábam alatt a talajt...
2014. nov. 18. 21:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A férjem nem tudja átvállalni az éjszakázásokat, akármennyire is szeretné, mert a fogzáson felül éppen a szeparációs szorongás egyik újabb csodás fejezetét éljük, ami főleg éjszakánként jön elő. Hiába kel hozzá az apja, énekelget neki, ringatja, akkor is sír, csak én vagyok jó ilyenkor, gondolom sokaknak nem kell bemutatni ezt a jelenséget.


Természetesen a férjem felé is jeleztem, hogy padlón vagyok, de napi 10 órában dolgozik, így nem akarok hatalmas és teátrális hattyúhalálát előadni neki, nem értem miért elkeserítő, ha mások ötleteit és tanácsait is fel szeretném használni a boldoguláshoz.


Az építő jellegű hozzászólásokat köszönöm szépen.

2014. nov. 19. 13:28
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem két gyerek van, egy év korkülönbséggel. A kiságyuk a mi ágyunk mellett volt közvetlenül kétoldalt, a kisebbik volt mellettem, így akár félálomban is tudtam simogatni a hátát, ha felébredt éjjel. Nagy segítség volt a cumi, éjszaka ha felsírt, csak be kellett dugni a szájába és már csendben is volt. Sokszor aludtam úgy, hogy a kezem a hátán vagy popóján volt, de néha magam mellé vettem az ágyba is, ha már nagyon álmosak voltunk. Nincsenek törvények, hogy mit szabad mit nem, hallgass a szívedre, érezd meg mit akar a pici, hátha akkor könyebb lesz. Mondjuk én tudtam nappal is aludni, utána én is úgy ébredtem, mint akit agyonvertek, de még akkor is jobb volt, mintha nem aludtam volna. Kitartás.
2014. nov. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!