Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Friss anyukak, meg vagytok...

Friss anyukak, meg vagytok elegedve magatokkal? Eletetekkel?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan?
2014. nov. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen!vagyis az èletemmel!
2014. nov. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Arra gondolok hogyan zajlanak a mindennapok. Ebbe beleertve a haztartast/rendrakast. A babaval valo foglalkozasokat, a tars/ferjjel, a kulvilaggal/baratokkal valo kapocsolatokat. Tervek megvalositasat...
2014. nov. 6. 09:10
 4/8 anonim ***** válasza:
A baràtok hiànyoznak, de minden màs tökèletes
2014. nov. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a házunk, a lakohelyunk csodas. a babam csodas :) az itthon toltott napok jol telnek. anyagilag is jol vagyunk. baratok es csalad is minden rendben. a ferjemmel szuper a kapcsolatunk es nagyon ugyes a munkahelyen, felfele ivel.

az egyetlen ami ram telepszik hogy mi lesz a gyerek utan...titkarnokent jottem el szulni es felek hogy csak nehezen talalok ujra munkat azt is fillerekert. vegzettsegem nincs, tanulni szeretnek.de fogalmam sincs mit vegezzek hogy alljak neki es hogy lesu ra idom. egSzeruen nem tudom merre lepjek es ez nagyon aggaszt.

2014. nov. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ès te kèrdező?
2014. nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éves a kisfiam, és két hetes a kislányom. Olyan boldognak érzem magam, hogy a világon nincs olyan ember, akivel cserélnék :).
2014. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazabol en sem panaszkodhatom, mindenunk megvan ami szukseges, kiveve a sajat lakast. A szuleimmel elunk, es ez elszomorit neha. A ferjem nem szeretne alberletbe koltozni, lakasra pedig nincs penzunk. Attol engem is kiraz a hideg, hogy mi lesz miutan vissza kell mennem dolgozni, uj allast kell keresnem, a kisfiam is bolcsibe vagy oviba kerul. Sokkal jobban ki szeretnem hasznalni ezt az idoszakot, mig itthon vagyok, de mar eltelt fel ev es meg semmi nagyot nem alakitottam. Minden nap eljarunk setalni, jatszani, enekelunk, kacagunk nagyokat, de mindezek mellett ugy erzem nem eleg mozgalmasak a napjaink. Ti hogyan toltitek napjaitokat?
2014. nov. 7. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!