Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti meg vagytok...

Anyukák! Ti meg vagytok elégedve magatokkal?

Figyelt kérdés
Alak,súly,magasság,hajszín és fazon?
2013. szept. 18. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem
2013. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen
2013. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Alak és súly oké! Sajnos magasabb már nem leszek, hajszin és fazon nem igazán mondanám, hogy elégedett vagyok! 50kg 165cm,hajszin változó fazon tépett!
2013. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hajam jó.

Magasság jó.

Kicsit lehetnék vastagabb.

2013. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az alakommal nem lenne bajom a súlyommal viszont van :D A hajammal épp most nem vagyok nagyon megelégedve de jövő héten megyek fodrászhoz hosszú idő után vegre :) A magasságom átlagos.Igazából szivesen lennék 5 centivel magasabb,de az jól van így is.És te kérdező?Mi ihlette a kérdést?
2013. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

4 hónapja szültem, azóta fekszem, ülök, szoptatok, és folyton éhes vagyok... ezért híztam és narancsbőrösödtem. a hajam se a legjobb, hullani kezdett, és tökre meg van törve, de ugye fodrászhoz nem tudok eljutni a gyerek miatt... a szemem folyton karikás (pedig alszom 8-9 órát, jó alvó a gyerek, csak éjszaka szopizni kell, és akkor ébredek én is) néha reggel nincs időm fogat mosni, ezért sárgábbak is a fogaim... körmöm is sárgás és száraz a sok kézmosástól...

korábban szép volt a hajam, 3-4 havonta vágattam a végét, műkörmöm volt szép ízléses, sminkeltem magam minden nap (bb krém mindent elfed, most nem használhatom, mert összekenném a babát, ruháját) és tudtam fogyózni, mozogni, és kordába tartottam magam...

hjaj... tudom, hogy szép csaj vagyok, de most rossz rámnézni... remélem, még az idén tudok egy kicsit javítani a külcsinen, eljutok fodrászhoz és manikűröshöz, és megszűnik a mély árok is a szemem alól egyszer csak :) ja, és mondjuk lesz időm sportolni, vagy tudok a gyerekkel végre nagyokat sétálni/futni babakocsistól :)

2013. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Alak: egy kicsit vastagabb lábakat + combokat, kerekebb popsit, és régi cicimet szeretném, amúgy szerintem ok

Súly: 57 vagyok, szeretnék 60 lenni, de sehogysem ragadnak rám a kilók

Magasság: 171 vagyok, szeretek magas lenni

Hajszín: fekete, most ezt tetszik

Fazon: semmi extra, hosszú, egyenes. már régóta növesztem, szeretem, hogy hosszú, bár egy kis fazonigazítás ráférne


Egyébként elégedett vagyok magammal. Szerencsém van, mert nagyon jó genetikát örököltem, sokat irigyelnek, hogy nem vagyok hízlékony. Persze ennek én nem örülök, ahogy írtam, szeretnék pár plusz kilót, de nem megy. Ilyen vagyok. Terhesen 25 kg-ot híztam. Imádtam magam akkor.

2013. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én hízni szeretnék,mert nagyon lefogytam most a szoptatás alatt.Jó lenne hízni vagy 6-8 kilót.

Minden mással elégedett vagyok. :D

2013. szept. 18. 21:34
 9/15 anonim válasza:
Én is hízni szeretnék. 16 hós a fiam még szopik elég sokszor. 46 kg vagyok 163 cm. Fekete hosszú hajam van amivel meg vagyok elégedve. 20kg szedtem fel terhesség alatt, na akkor én is imádtam magam.
2013. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok elégedett egyáltalán.

Novemberben lesz egy éves a fiam,de még mindig annyi a súlyom,mint amikor hazajöttünk a kórházból.

Ez azt jelenti,hogy 158cm-hez 66kg vagyok.:( Jó lenne ledobni legalább egy tizest,de az igazság az,hogy nem nagyon fűlik a fogam a diétához.

A hajam is elég katasztrofális jelenleg.Szoptatás alatt csomókban hullott,annyira,hogy két oldalt elkezdtem felkopaszodni.Már szerencsére nem hullik,de most meg az egész fejemet elborítják a frissen növekvő 2cm-es hajszálak.Nem lehet vele mit kezdeni,meg kell várni,míg megnő.

2013. szept. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!