Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg vagytok elégedve magatokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg vagytok elégedve magatokkal?

Figyelt kérdés

es kicsit mas tema, de nalunk csaladon belul ugy van, hogy van egy hugom.


multkor beszelgettunk es az van, hogy:

-onmagat csunyanak hiszi, pedig szerintem tok szep, siman megdugnam, ha nem lenne a hugom.

-en pedig onmagam gondolom ronda pasinak, o viszont azt mondja nagyon jo pasi vagyok, de siman jarna velem ha nem lennek a batyja.


ez miert van?

egyikunknek se volt meg csaja/pasija amugy, o 18 en 22


2012. febr. 20. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Meg vagyok elégedve magammal. Igaz nem vagyok bombázó, de nem is kell a boldogsághoz annak lennem.

22/L

2012. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A húgodat vállalom:P Rád meg majd jelentkezik valaki:D
2012. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Diavolino44 ***** válasza:

Csaladtagok elfogultak egymassal!


Szerintem a vilag legtokeletesebb embere is talana valamit amit valtoztatna magan! IGy mukodik az ego!

2012. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hogy nektek nem volt még kapcsolatotok...Nem tudom vagy ti döntöttetek így, vagy tényleg csúnyák vagytok.

Én a belső tulajdonságaimmal meg vagyok elégedve, bár mások szerint van vele gond, nekem mégis tökéletes.A külsőmmel csak 1 van, hogy erős vagyok, és ha neki állnék még erőssebb lennék, ez az egyetlen amivel elégedett vagyok.Amivel nem, az a hajam színe, a fejem úgy ahogy kinéz egészben,hogy kövér vagyok(+15 kg)a kövérségemen dolgozom, de valószínű életem végéig nem leszek meg elégedve a fejemmel, ami csúnya.Hogy mások mit gondolnak a külsőmről, azt nem tudom.

2012. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Macs1209 ***** válasza:

Nem.


- Genetikailag gázok a fogaim, most csináltatom..

- Van pár kiló plusz rajtam, de ezt is orvosolom

- Hülye vagyok, ez ellen nem tudok tenni


Szóval van javítanivaló, de ha megoldom, akkor meg leszek

elégedve magammal.

2012. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
körülbelül. ebben segít, hogy sokat vagyok egyedül (nem feltétlen magányosan, csak egyedül intézem az ügyeimet, egyedül járkálok ide-oda, van időm gondolkozni stb) és hogy edzek. régen önbizalomhiányos voltam, amúgy tök átlag vagyok szerintem, aki szeret, szépnek lát, a többieket nem tudom, de ennyi bőven elég :)
2012. febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én néha meg vagyok elégedve magammal,néha pedig nem:)))
2012. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hiába tudom, hogy tökéletes vagyok, mégsem vagyok elégedett magammal...
2012. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tökéletes, de elfogadtam magam így ahogy vagyok. Meg is látszik rajtam hogy jól érzem magam a bőrömben. Sokkal szebb egy nő ha elfogadja magát úgy ahogy van, és akkor fel sem tűnik az a +10 kg :)
2012. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mit gondoljak a külsőmről. Nővérem szerint rendes frizurával "állati jóképű" lennék, de szerintem ő elfogult. Azért családtagok, barátok nyilván nem mondják meg az embernek, hogy "ne haragudj, de baromira ronda vagy". Nincs olyan helyes, kisfiús arcom amiért sok lány odavan, de amúgy szerintem nincs különösebb gond vele. Jó lenne, ha kicsit magasabb és testesebb lennék (jelenleg 180cm, 73kg), de elmegy a mostani állapot. Odalent minden oké 8-).


Belsőleg már komolyabb gondok vannak, bár nem tudom...

- zárkózott vagyok, nehezen bízom az emberekben

- nem tudom szeretni magam, hiába tudom, hogy nálam 100x "rosszabb" embereket is lehet

- tanácstalan vagyok a jövőmmel kapcsolatban, nincsenek céljaim

- túl érzékeny vagyok

2012. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!