Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti meg vagytok...

Anyukák! Ti meg vagytok elégedve magatokkal?

Figyelt kérdés
Alak,súly,magasság,hajszín és fazon?
2013. szept. 18. 19:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Most már igen! 40 kg-ot fogytam másfél év alatt! Nem mondom,hogy nem lenne még mit alakítani magamon, de azért nem dőlök a kardomba!

A külsőmre meg figyelek egyébként is! Havi egyszer körmöshöz járok, 2-3 havonta fodrászhoz! Fül alatt érő hajam van, ami praktikus, csak melíroztatni járok, mert picit vágni a végéből!

2013. szept. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A felsoroltjaid közül nagyjából igen. Viszont a bőröm állagán, típusán mindenképp változtatnék! Narancsbőr, ekcémára hajlamos, száraz bőr, tele anyajegyekkel... :(
2013. szept. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Őszintén nem, nagyon nem. 2 évesa fiam 30 hetes kismama vagyok és a nagy pocimon kivül lassan nincs bennem semmi nőies. Férjem dolgozik én vezetem a háztartást. Lassan a saját anyumra hasonlítok. De bízom benne hogy ez még fog változni.
2013. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem, mert kb. 10 kilóval több vagyok, mint a 2 fiam előtt, viszont ebből 5 kg azóta jött fel, mióta újra dolgozom, az egészségtelen kaja és a nulla mozgás miatt :(

Itthon mindig pörögtem, sétáltunk és sokat játszottunk a gyerekekkel, futni és spinningre jártam, de most egyszerűen nincs rá energiám. Na meg amíg magunkra főztem, addig hetente többször is volt főzelék, kevés olajat és lisztet használtam, sok zöldséget és gyümölcsöt ettem, most meg azt eszem, ami éppen elérhető és örülök, ha egyáltalán van lehetőségem enni.

Az alakom amúgy a 10 kg plusz ellenére jó, mert arányosan oszlik el rajtam, a pasik még mindig megnéznek szerencsére :)

A hajammal nincs bajom, fényes csokoládébarna és vállig érő tépett fazon.

Magasságom 173 cm, ami tök jó, csak éppen így, hogy van rajtam 10 kg, olyan nagydarabnak látszódom, ha alacsonyabb lennék, akkor csak szimplán husi lennék, de így debella vagyok :(

2013. szept. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Így visszaolvasva a válaszom, kicsit ellentmondásos 2 mondatom:

"Az alakom amúgy a 10 kg plusz ellenére jó"

"olyan nagydarabnak látszódom", "debella vagyok"

Szóval a lényeg: homokóra alakom van és minden testrészemen van felesleg. Így jön össze az, hogy az alakom ugyan jó, de mivel vastagabb vagyok a kelleténél, nagydarab vagyok :)

Vagy ne magyarázzam? :)

2013. szept. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!