Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltok az örökmozgó...

Mit csináltok az örökmozgó babátokkal, ha épp századszor mászik fel az asztalra, székre, ágyra, stb?

Figyelt kérdés

Én babám 14 hónapos lesz. Felmászik valahova, leszedem, rászólok NEM, erre 1 perc múlva megint felmászik. Ez így megy háromszor, aztán megy pár percre a járókába büntiből. Kiveszem a járókából, újra felmászik...

Ez így mondjuk elég vicces :) leírva :) Mikor tanulja meg, hogy nem szabad felmászni mindenhova?

Még az hagyján, hogy felmászik a székre, de elkezd ugrálni rajta, és persze leesik. Na és még ez is hagyján, hogy felmászik a székre, de onnan pedig az asztalra...

Nálatok hogy megy ez?


2010. jan. 26. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez van és már a második gyerekem csinálja velem ugyan ezt :) 3 éves a lányom 14 hónapos a fiam aki most rendesen bent van ebbe a mindenre felmászós korszakába. Leveszem és elmondom neki, hogy nem szabad akár naponta többször is. Egyszer csak megtanulja, addig meg ott vagyok mellette, hogy ne legyen nagyobb baja. Türelem, higgadság, kitartás és sok magyarázás, legalább is én így csinálom.
2010. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.Az én lányom is 14 hónapos,és nálunk is dettó ugyanez van.Már nagyon unom én is,hogy elmondom 600-szor és mégis felmászik.Pont ma délelőtt esett le a kanapéról,amíg kimentem a konyhába.Remélem hamarosan megérti,hogy nem szabad.
2010. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!