Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek nem jött be a megújult...

Akinek nem jött be a megújult Libero, milyen pelenkára fog átváltani?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Egyik nap kérdeztem ezt tőletek.

Elkezdtem gondolkodni, hogy mi kellene a Libero helyett, csak nem merek kísérletezni. Én még egy esélyt adok a Liberonak, hogy nagyobbra váltok (4-ről 5-re), de utána nem tudom, melyik lesz...

Régebben, még 1-2 hónapos volt a babám, próbáltam a pamperst, a babylove-ot, a huggiest, de nem jöttek be, bár azóta eltelt 1 év, most már lehet jók lennének.

Csak kíváncsi vagyok, ti mire jutottatok ezzel kapcsolatban.

Köszi.


2010. jan. 25. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi Pampersről váltottunk, mert folyton átázott. Most az 5-ös Libero-t használjuk, és sosem ázik át éjjel a pisi, szuper. Nappal viszont kaki időszakban nem jó, mert az bizony, ha hígabb, kifolyik. Egyenlőre nincs ötletem.

14 hónapos fiú, 81 cm, 12 kg átlagos testalkattal.

2010. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi Liberot és Huggiest használunk, 4-es méretet mindegyikből, éjjelre a Huggiest, nappalra pedig a Liberot. Eddig még soha nem folyt ki belőlük semmi. Szerintem próbáld ki a Huggiest.
2010. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam hogy változott a libero. Kb. 1 hónap múlva fog születni a második babám és automatikusan liberot és babylove-t használnék, mint ahogy a fiamnál is. Számomra a babylove vált még be a libero mellett. A pampers-ből viszont csak az 1-es és 4-es méretnél voltam elégedett. Ez biztos a gyerektől is függött, hogy mennyit pisilt, stb.
2010. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen-igen, most pár hónapja megváltozott. Vékonyabb lett, más az alakja is talán, és persze a mintája is más...
2010. jan. 25. 14:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi pampersre váltottunk,mert az újtól kipöttyösödött a fiam combja.Azóta semmi baja.:-)
2010. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a tescosat.A zöldet ami most volt akciós.Nekünk még az éjszakát is kibírja.
2010. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most pontosan miben változott meg? Én csak a mintáról tudtam!

Érdekelne, hogy a derékgumírozás megmaradt? Épp elég érvágás volt, hogy a hupilila tesco változott nem derékgumírozottá :(

2010. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez gumis maradt!
2010. jan. 25. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!