Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg h. lye a logikám?

Tényleg h. lye a logikám?

Figyelt kérdés

Szeretnénk kisbabát, de én nem szeretnék télen szülni..vagyis nem tudom.

Akkor van sok járvány, ilyen-olyan betegségek, és félek ezektől.A tesó sulis lenne, félek hogy valamit hazahozna a kicsinek.És hogy oldanám meg.

Ki tudja akkor is lesz-e az új járvány, ettől meg rendesen depis vagyok:((Már kikészülök tőle ..

Néha úgy érzem el is ment a kedvem a baba vállalástól.Néha nagyon szeretném.

Ti hogy döntenétek?


2010. jan. 20. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég érdekes! Mi 3 évig próbálkoztunk örültünk hogy összejött. És egyáltalán nem érdekelt hogy milyen évszakban fogok szülni!
2010. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Én a betegségek miatt félek ennyire.Azok közé tartozom akik az új vírustól is pánikba estek meg a régiektől is, míg a környezetem nem foglalkozik vele.(((

2010. jan. 20. 10:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Tök mindegy mikor szülöd, avalmiért mimdegyik jó és nem jó. Én télen és kora tavasszal szültem (január ill március eleje)

Rossz:

-mert nem lehett nagyon hamar kivinni

- kicsi babát sok ruhába öltöztetni, nem egszerű

-nem lehett kint ücsörögni akertben egész nap, mint nyáron

Jó:

mert nyárra már egyik sem volt nagyon kicsi

-télen voltam nagyterhes (nem szenvedtem a meleg miatt)

-ind a kettővel mentünk nyaralni


Egyébként nagyobb rész nem te döntöd le, hanem majd a természet , hogy mikor esel teherbe.


A vírus meg egy az ezer közül, ami miatt parázhatsz, de ha ilyenekkel foglakozol, az nem jó dolog, fölösleges.

2010. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!