Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám fejleszteni a...

Hogy tudnám fejleszteni a logikám?

Figyelt kérdés
Pl az iskolában meg lehet figyelni hogy a jó logikájúak nagyon könnyen megérik a matekot vagy informatikán a programozást! Míg sokan akiknek nem a legjobb a logikája azok csak néznek és több jóval több idő alatt értik meg! Én is ezek közé tartozom és szeretnék tenni ez ellen ha lehet! Szóval valahogy lehet fejleszteni az agyat hogy jobban hamarabb megértsem a dolgokat vagy reménytelen és mindenkinek az agya olyan amilyennek kifejlődött?
2011. febr. 15. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Sakk, logikai játékok, rubik kocka, keresztrejtvény, ilyesmi
2011. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az amőba is jó :)) (én szeretem)


amugy én pl angolból külön tanárhoz járok (meg még sokan) ,hisz nekem se tul jo a logikám manapság.. :(

szerintem probáld inkább az ismik segitségét kérni,egy egy tantárgyban ,és egyszer érdekelni kezd a dolog ;) sok sikert.

2011. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Rubik kocka,sakk,hrejtvények,találós kérdések,olvass rengeteget,társas játékok,matekos feladatok,először baby könnyűt,utána egyre nehezebbeket és nehezebbeket! Sok sikert!
2015. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!