Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most nekem nincs logikám vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nekem nincs logikám vagy tényleg nem értem a pasikat?

Figyelt kérdés

18 évesen megismerkedtem egy német sráccal Balatonon. Össze is jöttünk pár napra, de megbeszéltük, hogy nem lesz folytatása, a távolság miatt.

Majd rá egy évre én kiköltöztem Németországba, abba a városba, ahol ő is tanul. A kapcsolat mindig megmaradt közöttünk neten (vmint baráti lett), de nem is találkozunk. Most vagyok 22 éves vagyok és 4 éve ismertem meg.

2 éve eltűnt teljesen az életmeből, majd idei év húsvétja előtt megkeresett, hogy nagyon szeretne velem találékozni. Fáziskéséssel válaszoltam is neki, hogy rendben találkozzunk. Az sms ekből arra lehetett következtetni, hogy randizni szeretne, fagyi a parkban vmint az sms ek hangvétele. Amit nagyon is furcsáltam, mert facebookon ki van neki írva, hogy kapcsolatban.

2 hete össze is hozztuk a talit...Elbeszélgettünk, de semmi extra nem volt, majd a "randi" végén mondta, hogy nála lesz buli, menjek el, mert nagyon örülne neki. De jelentkezzek én előbb nála, mert szeretne eljönni velem meg a kutyámmal sétálni.

Írtam is neki, kb 3 4 napra rá, hogy ekkor meg ekkor megyek és h jöjjön....NA azóta semmi válasz...Ez volt múlt hét csütörtökön és tegnap írtam neki egy smst, amiben megkérdeztem, hogy miért keresett egyátalán meg, ha barátként sem tud nekem válaszolni...

Szerintetek mi lehet a háttérben???


2011. máj. 24. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy stabil kapcsolata, de azért szivesen összegyűrné a lepedőt veled néhányszor. Csak a kivitelezésbe beletört a bicskája.
2011. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ARRA kellesz neki, maximálisan egyetértek az első hozzászólóval.
2011. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy egy olyan tartalék féle vagy számára. Időnként, ha nincs partnere, számba veszi, ki jöhetne szóba. Ilyenkor te képbe kerülsz, de aztán másképp alakul az élete. Én nem foglalkoznék ezzel a sráccal a helyedben.
2011. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedben a két verzió nem zárja ki egymást. Szerintem mindkettő fennáll.
2011. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, kedves utolsó ezen én is elgondolkoztam, de 2 éve azért szakadt meg a kapcsolat közöttünk, mert én közöltem vele, hogy nem aakrok vele lefeküdni, csak akkor keressen meg ha komolyak a szándékai...
2011. máj. 24. 14:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugi teljesen normális ez a dolog, mert én meg a csajokat nem értem néha...:S

Üdv.: Delta

2011. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek egy ilyen srácot, aki érdekes módon akkor akar velem találkozgatni ha a nője épp nincs a városban vagy fasirtban vannak. Ha épp minden klappol otthon, akkor kb 1 hét mire egy levélre válaszol.

Az ilyen pasikat tilos komolyan venni. Csak ideiglenes potlékot keresnek.

2011. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!