Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz lesz a gyerekemnek,...

Rossz lesz a gyerekemnek, hogy nem lesznek unokatestvérei?

Figyelt kérdés
Egy testvérem van, másik földrészen, és nem akar gyereket. A párom testvéreinek már 30 körüli gyerekei vannak (nagy a korkülönbség), és nem nagyon tartják a párommal a kapcsolatot, max 1-2 alkalom évente. Én a saját unokatestvéreimmmel szintén évek óta nem találkozom. Egyszóval nem nagyon lesznek rokonaink. Max az én szüleim, ahová meg nem szeretünk menni, mert apám masszív alkoholista.
2010. jan. 17. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek unokatesóim és nem is hiányzott soha.De van 2 tesóm,szóval mégsem vagyok rokonok nélkül.Esetleg ha bevállaltok tesót,akkor a gyereketek se maradna"egyedül",vagyis rokonok nélkül.
2010. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.Nekem sincsenek,nincs összehasonlítási alapom,nem hiányoznak.
2010. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Viszont barátja rengeteg lehet! Úgysem tudja majd, hogy miről marad le, hiszen nem lesz összehasonlítási alapja. Azokat legalább megválaszthatja az ember! Ne aggódj emiatt! Elég a gyereknek, ha az a néhány ember, aki körbeveszi nagyon szereti őt! :) Aztán majd úgyis lesz férje/felesége és gyerekei... Meg Ti! :)
2010. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 4 uncsitesóm van, évek óta nem is láttam őket.

Igaz ketten külföldön élnek, de akkora a korkülönbség...

Ja és mind a 4 fiú. :(

2010. jan. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy nőttem fel, hogy 2-2 unokatesóm volt anyai és apai ágról, közel egyidősek vagyunk és mindegyikükkel jó a viszonyom a mai napig. Így sajnálnám, ha nem lennének. De ha nem tudnék róla, hogy milyen az, ha vannak és hogy jóban vagyunk, akkor valószínűleg nem hiányozna. Nem hiszem, hogy ez nagyon nagy probléma lenne, testvére még simán lehet.
2010. jan. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincs (van viszont 2 testvésem) , és a másodunakotestvéreimmel sem nagyon tartjuk a kapcsolatot.
2010. jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!