Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves anyukák, mi a véleménye...

Kedves anyukák, mi a véleményetek a bugyipelenkáról?

Figyelt kérdés

6,5 hós kisfiam egy hete nem engedi magát pelusozni, mindig hasra fekszik és ficereg, játszik..

Ez még pisinél elmegy, de akkor sem tudom ráadni az új pelust, csak 10-15 perc után...

Hiába adok bármit is a kezébe, megfordul azzal is hasra, és kúszik..stb...

Bugyipelenkával könnyebb lenne a dolgom? Mennyire drága?

Tapasztalatokat kérek, bevált-e? Nem folyik ki a cuccos?


2014. szept. 2. 09:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal drágább, nem éri meg. Szobatisztasagra szoktatasnal érdemes hasznalni, arra lett kitalálva is.
2014. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bugyipelenkát állni tudó gyerekre könnyebb feladni. Mi addig nem is használtuk. Szobatisztaságos-próbálkozós időben jó. Alváshoz a hagyományos tépőzárast használjuk, 2 éves mellett. És szerinem kevesebb fér bele.
2014. szept. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Ha már ketten is azt mondátok, hogy nem most való, akkor nem veszek...

De akkor szerintetek mit tehetek a babámmal, hogy normálisan be tudjam pelusozni..kicsit hiperaktív, már most látom!!

2014. szept. 2. 09:54
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem jó. Szobatisztaságra szoktatáshoz jó, max egy pisit elbír meg ha üres, akkor a kakát, de álló, járkáló gyerekekre van kifejlesztve, hentergő gyereknél szanaszét fog folyni a cuccos.

És igen, jóval drágább is.

2014. szept. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kézzel lefogod, vagy valami olyan dolgot adsz a kezébe, ami nagyon erdekes es lefoglalja.
2014. szept. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Persze, én is így próbálom, de amit a kezébe adok ,azzal is simán megfordul és hempereg, közbe játszik vele..:)
2014. szept. 2. 09:59
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is korai még. Nálunk 1,5 éves volt, amikor először adtam rá, mert nyáron folyton leszedte magáról a simát :D

Nem próbáltad a tv-t? Tudom, hogy nem neki való nem is arra gondoltam, hogy állandóan nézze, de lánykám totál mozdulatlan volt a reklámok alatt. Nekem is egy barátnőm javasolta, bár náluk folyton megy a tv. Szóval a kanapén raktam tisztába reklám alatt.

2014. szept. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Hat röhejes lesz, de itt egy lehetséges megoldás: vegyél valami mókás fejdiszt, hajpántot, szemüveget es vedd fel, amikor pelenkazod. Akkor azert fog kapkodni es a hatan marad.
2014. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a pelenkázó felett van egy akasztós rész egy zenélős mackóval. Ha felhúztam 2-3 mp-re mindig nyugton maradtak, akkor meg én nyertem. Sok sok gyakorlás kell :)
2014. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szobatisztaságra szoktatáshoz használjuk, szerintem ne vedd most meg, mert nem oldja meg a problémát. És sokkal drágább, mint a sima.
2014. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!