Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS! Magzati hydrothorax!...

SOS! Magzati hydrothorax! Valakinek volt tapasztalata?

Figyelt kérdés
Babámnál egyebek közt ezt is észre vették. Tarkóredője is 4,4 mm, de az orrcsontja látható. 13 hetes . Hydrothoraxot fedeztek fel. Volt valaki aki hasonló helyzetben volt? Mit lehet ilyenkor tenni? Kérlek adjatok ötleteket!
2014. aug. 16. 21:29
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a drukkot! Izgulok, mert nemsokára hétfő.. Kedves utolsó megy a privát :)
2014. szept. 6. 10:57
 32/39 anonim ***** válasza:
Drukkolok h mindemn rendben legyen.(férjemnek 20 évesem volt htxe és ptxe.) hemotorax=vér volt a tüdőben és ptx(pneumothorax azaz levegő volt a tüdejében.neki 15-20percen mult az élete. 15perces mütétet mondott a doki, 3 órát volt a mütőben.S utána ujra összeesett a tüdeje,20 éves volt. Én lesz a a 8.évfordulója, 3 hét mulva. szeptember 30án mütötték. Azóta 29 éves,minden rendben van..de tudom,ez nem ugyanaz..
2014. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
mi újság??? írj
2014. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a drukkot mindenkinek!

Megkönnyebbültem és nagyon örülök! A babámnál nem láttak hydrothoraxot, a tarkóredője 3mm. Szíve rendben vert, látták a 4 üreget, veséje is rendben, gyomra telítődik, kezek, lába rendben, mérete a korának megfelelő. Szóval azt mondták semmije kóros eltérést nem látnak, de a kis arcocskáját nem mutatta. Azért megcsináltattam a magzatvíz vételt, mert ugye korábban felmerült a gyanú és mondták h ez a biztos, ebből derül ki.

De nagyon örülök és bízom a picimben :)

2014. szept. 8. 18:25
 35/39 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK!El sem hiszed mennyire örülök.Én 2x csináltattam hasba szúrósdit(1x amniot,1x korionbiopsziát),szerencsére mindkét alkalommal kiderült,hogy egészséges a baba.Feltétlen írj majd,oké?
2014. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Írni fogok, mindenképp!
2014. szept. 9. 10:10
 37/39 anonim ***** válasza:
Örülök neki hogy minden ok. Boldog babavárást és ne aggódj. :) Minden rendben lesz.
2014. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is :) Azért még az eredményig bennem van egy kis aggódás, de hatalmas kő esett le a szívemről!
2014. szept. 9. 17:58
 39/39 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs is olyan aki ne aggódna. Nálam se volt ez másképp, de kell az az egézséges félsz. :)
2014. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!