Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS! Magzati hydrothorax!...

SOS! Magzati hydrothorax! Valakinek volt tapasztalata?

Figyelt kérdés
Babámnál egyebek közt ezt is észre vették. Tarkóredője is 4,4 mm, de az orrcsontja látható. 13 hetes . Hydrothoraxot fedeztek fel. Volt valaki aki hasonló helyzetben volt? Mit lehet ilyenkor tenni? Kérlek adjatok ötleteket!
2014. aug. 16. 21:29
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Izgulok érted kérdező! Írj majd.
2014. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek aki izgul értünk!

Tegnap voltam ennél a prof.-nál. Mondjuk Uh-val nem tudott megnézni ( végülis olyan rendelésére mentem ami kifejezetten csak nőgyógyászati) csak kézzel vizsgált meg. Azt mondta a baba 15-16 hetesnek megfelel, sőt lehet picit nagyobb is. De annyira rendes volt, mert jövőhéten hétfőn lesz magzatvíz vizsgálat a klinikán ahol ő is szokott rendelni és mondta h ő fog engem megnézni, mert elég ellentmondásosak az Uh leleteim és mondta h semmi sem biztos, sőt nem is biztos h a magzatvíz vételt be kell vállalnom, mert ha javult a baba állapota akkor ő tud ajánlani egyéb genetikai vizsgálatokat, de mondta h ezt majd a hétfői Uh alapján eldöntjük. Szóval összességében pozitívan távoztam, bár igaz h konkrét képet nem kaptam a babáról, de ő legalább lát reményt. Sőt ki is volt akadva mikor mondtam neki h a klinikán a 13 hetes uh-n közölték h lehet h a magzatvíz vétel időpontjára már nem is fog élni a baba. És annyira rendes volt mert még a vizsgálat díját is elintézte h ne kelljen kifizetnem, szóval ilyen rendes, empatikus és legkevésbé sem pénzéhes orvossal (prof-fal) ritkán találkozik az ember. Jah is azon is elképedt h-h nem rendeltek vissza többször uh-ra. Szóval ennyit a magyar eü-ről :( Egyenlőre csak reménykedem, bízom a picimben (bár annak nagyon örülök h nagyot nőtt :) ) és jövőhéten hétfőn meglátjuk mit mond a prof., hogyan tovább.

2014. szept. 2. 14:26
 23/39 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nagyon drukkolok, kérlek majd írj!
2014. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök!Ezek abszolút jó hírek!Feltétlen írj jövő héten!DRUKKOLOK nagyon!
2014. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkot mindenkinek és írni fogok :)
2014. szept. 2. 15:12
 26/39 anonim ***** válasza:
En is drukkolok, varjuk a hireket!:)
2014. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy minden a legnagyobb rendben legyen veletek!
2014. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Remelem Minden lesz!
2014. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Jó ilyen emberekről is olvasni. Remélem, igaza lesz a profnak.
2014. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Privátban el tudod küldeni a professzor nevét?

2014. szept. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!