Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gátmetszés helye berepedhet...

A gátmetszés helye berepedhet szex közben? Normális, hogy érzem a helyét? Nem lehet baj ugye?

Figyelt kérdés
Szülés kapcsán elég nagy gátsérülésem lett (vágtak és repedtem is), de azóta már eltelt sok idő. Az orvos is azt mondta nincs akadálya a házaséletnek. Mégis eléggé érzem a gátmetszés helyét a hüvelybemenetben. Normális ez? Ha igen, meddig lesz ez így? Ugye nem fog berepedni?
2010. jan. 12. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A lánykámnál nekem is többet varrtak, mintha császáros lett volna. A kisfiamnál csak sima gátsebem volt, ami szépen begyógyult. Ha a doki megnézte, biztosan rendben van. Inkább szerintem az lehet a gond, hogy a hormonjaid még nem olyanok, mint a terhesség előtt. Ha szoptatsz akkor majd szépen lassan rendeződik minden vissza a régi kerékvágásba. Használjatok síkosítót, nomeg sok türelem, mert a tested sokat változott, újra bele kell tanulni a dolgokba.
2010. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, nálam is ugyan ez van, de már az első szülésem óta ami 3 éve volt. A 2. szülés persze nem segitett a helyzeten. Az volt a baj nálam, hogy még a kórházba mondták gátkezelésen, hogy sajnos úgy néz ki átvágtak egy ideget mert nagyon kék volt a seb. A gátseb helyén alig érzek valamit ha hozzérek és pl szex vagy menstruáció alatt nagyon érzékeny és sokszor fáj is. Szerintem ez már nem fog elmúlni nálam,ha eddig sem múlt el :(
2010. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!