Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elcseréljem erre a babakocsira...

Elcseréljem erre a babakocsira a szinte új bergonomat?

Figyelt kérdés

[link] ezt ajánlották fel cserébe az enyémért..


[link]

ami ez.El akarjuk -tuk adni,de végül jön a tesó..gondoltam ha mégis elmenne testvér babakocsit vennék,mert a nagyobbik 25hós lesz mikor a kicsi jön,tehát még neki is kellhet néha.De társasházban lakunk és nem is biztos,hogy befér a liftbe a testvér kocsi,mert elég hosszúak..felajánlották cserébe ezt,de a magyar lapokon nem találok infót erről a kocsiról.Valószínűleg ez nem is pár hónapot használt mint az enyém..

Szval nem tudom mit csináljak,mert télre jön a baba és az enyém full extrás meleg kocsi,ennél meg még a tolás ir sem megfordítható,nincsen lábzsák stb..,de adnak hozzá egy pár dolgot,hordozó stb..ami nekünk kellene..ti mit tennétek??Segítsetek kérek..meg nem tudom,hogy ,tud a nagyobbik alőre ülni,mint ahogy az eladó mondta...


2010. jan. 8. 20:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A brendon weboldalán is találsz fellépőket, ott meg tudod nézni melyik passzol hozzá. Teszveszen vagy vaterán, esetleg ebayen meg veszel egyet. Én is császáros voltam, bergonnál is nagyobb/nehezebb kocsit kellett nekem is felcipelnem eleinte az emeletre. Én úgy oldottam meg, hogy a babakocsit minden kanyarban lefékeztem, aztán hoztam magam után a gyerkőcöt a hordozóban. Nálunk lift sem volt. A lépcsőről-lépcsőre technika nem terheli a hasat, uncsi, de ha nincs más....

Tartsd meg a Bergont, jó masszív kocsi, és a baba sem fázik meg benne. A vékony sportkocsikban könnyebben megfáznak a babák! Tapasztalat. Engem mindig piszkáltak hogy traktort vettem babakocsi helyett, de az én gyerekem nem is volt taknyos.

2010. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szia!köszi,megtartom,már lemondtam a másikat.A 10dikre elég izgi lenne napi 2szer fel és levinnem,mert nekünk kutya is van akit viszont vinni kell..fellépő nem jó mert nem férünk be a liftbe de már kitaláltam,hogy eszkábálunk majd rá egy ülőkét a másiknak,amíg teljesen össze van rakva megoldható,ha meg már szétszedjük úgyis nyár lesz és akkor nem fog ücsörögni a nagyobb sem..:)
2010. jan. 18. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!