Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elcseréljem erre a babakocsira...

Elcseréljem erre a babakocsira a szinte új bergonomat?

Figyelt kérdés

[link] ezt ajánlották fel cserébe az enyémért..


[link]

ami ez.El akarjuk -tuk adni,de végül jön a tesó..gondoltam ha mégis elmenne testvér babakocsit vennék,mert a nagyobbik 25hós lesz mikor a kicsi jön,tehát még neki is kellhet néha.De társasházban lakunk és nem is biztos,hogy befér a liftbe a testvér kocsi,mert elég hosszúak..felajánlották cserébe ezt,de a magyar lapokon nem találok infót erről a kocsiról.Valószínűleg ez nem is pár hónapot használt mint az enyém..

Szval nem tudom mit csináljak,mert télre jön a baba és az enyém full extrás meleg kocsi,ennél meg még a tolás ir sem megfordítható,nincsen lábzsák stb..,de adnak hozzá egy pár dolgot,hordozó stb..ami nekünk kellene..ti mit tennétek??Segítsetek kérek..meg nem tudom,hogy ,tud a nagyobbik alőre ülni,mint ahogy az eladó mondta...


2010. jan. 8. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A tiétek sokkal praktikusabb. Amit felajánlanának, az nem lenne túl kényelmes egy újszülöttnek és hosszútávon se az lenne a legjobb megoldás.
2010. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem cserélnék, vennék egy testvérfellépőt azon ülni is tud és jól illeszthető a kocsidhoz.
2010. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A Tiéd sokkal jobb egy pici babának. Az pedig az én véleményem, hogy fekete babakocsit az életben nem vennék. Nem babának való a fekete szín. A Bergon-od jobb!!!
2010. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hordozót fillérekért tudsz venni Vaterán és Teszveszen.

Tarts meg a Bergon-t! Jó meleg és fullos!

2010. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nehogy elcseréld,tök jó kocsid van,inkább nézz hozzá testvérfellépőt!
2010. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne cseréld el, mert 25 hósnak már nem kell a kocsi annyira. Az én fiam 23 hós és nem ült babakocsiban nyár óta. És közlekedni is nehezebb egy testvérkocsival.Inkább próbálj meg egy fellépőt venni neki. Egyébként nekünk is Bergonunk van és imádom.Már a 3. babát fogja kiszolgálni nálunk.:-)
2010. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én amiért nem szerettem meg,hogy 10diken lakunk és kb 10-15lépcsőn ,meredeken kell felvinni és 16kilós,császáros voltam,hetekig fájdalmaim voltak ,nem bírtam emelgetni..ez meg akkora,hogy át sem lehet fogni,csak lépcsőről lépcsőre leengedni a kerekeit,úgy,hogy a kicsi ölben van a másik kézzel meg engedem..akkora nagy,hogy éppen befér a liftbe.

Egy testvérfellépővel már nem férne be!

Pincében nem tudom tárolni mert nincs és nem is szeretném ha lenne akkor sem..egerek,por nyirkosság stb..igen tudom,hogy ez egy nagyon jó masszív kocsi ..ezt nem is kétlem..


amúgy milyen típusú testvér fel lépő van hozzá?van olyan amit csak le kell pattintani vagy ilyesmi??mert csak úgy tudnám szállítani..

2010. jan. 8. 22:26
 8/12 anonim ***** válasza:
A te kocsid sokkal strapabíróbb,én nem cserélnék.
2010. jan. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
sztem ne cserélj, inkább add el a tiedet és vegyél egy másik könnyebb kisebb kocsit, ami jó egy újszülöttnek és amire még a testvérfellépő is jó. Nekem is 25hós lesz a fiam, mire jön a tesója, de én nem akarok testvérkocsit, hiszen már inkább motorozik és gyalogol, mintsem a babakocsiba üljön. jó babavárást! :-)
2010. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne cserélj!
2010. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!