Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A nem UV szűrős napernyő is...

A nem UV szűrős napernyő is jó babakocsira?

Figyelt kérdés

Mármint tudom, hogy ráillik, csak hogy érdemes-e venni?Mondjuk 10-3 között amúgy se mennénk ki, meg aztán a fa árnyéka sem UV szűrős, ami alatt hintázunk a játszótéren....Holnap a férjem arra megy dolgozni, ahol meg lehetne venni, és jó áron van.Szerintetek?Vagy nézzünk inkább UV szűrőset?

(már csak reggel nézem meg a válaszokat,előre is köszi:)


2011. jún. 3. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze. A baba kenyelme miatt is.

A napernyonek nem csak az a lenyege, hogy ne egjen szenne a gyerek, hanem arnyekban eleve nem tuzi ugy a nap, igy kevesbe lesz melege, masreszt a szeme sem eg ki a nap miatt. Ha nagyon suti a nap a fiamat, akkor eleve vegig tusszentget es alig lat valamit, hunyorog. A mi napernyon ugyan uv szuros, de nem ez volt az elsodleges szempont, mert ugyis bekenem naptejjel, ha annyira tuzo napon tologatom. De a fo szempont amiert felraktam a babakocsira az a fenti ket ok volt.

2011. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eddig nem is hallottam arról, hogy UV szűrős napernyő is van babakocsira. Vegyetek uv szűrőset.
2011. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!