Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lesz így kistesó?

Hogy lesz így kistesó?

Figyelt kérdés
1 éves a babám, még mindig szoptatok, és még nem volt menstruációm. Ha terveznénk a kistesót, így lehet? Összejött valakinek?
2010. jan. 7. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, sok ilyet ismerek, de általában úgy járnak, hogy abban bíznak, hogy szoptatás alatt nem esnek teherbe, ezért nem védekeznek, aztán jön a tesó :)
2010. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi terveztük,akartuk,és kétszer így lettem szoptatás alatt terhes,másodszor ikerekkel.:)Az ikrek úgy fogantak,h hónapokkal előtte volt egy mensim,aztán semmi,mégis összejött.:))
2010. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor jó tudni, hogy legalább ez nem akadály! :-)
2010. jan. 7. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 10 hónapig szoptattam, 12 hónaposan jött meg először a mensim. 13 hónapos a babám, de sajnos még mindig nem vagyok terhes, pedig egyszer sem védekeztünk, mióta megszületett.
2010. jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!