Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


Ti mit gondoltok arról,ha egy anyuka szülés után elhagyja magát?

Mármint lenőtt haj,nem vásárol ruhát magának,mackónaciban és kinyúlt pólókban jár nyilvánosan?

Van egy nagyon jó barátnőm,aki 2 éve szült és azóta teljesen igénytelen lett... Sokszor izzadtság szagú,fodrásznál terhessége óta nem volt,a férje levetett és kinyúlt pólóiban mászkál a városban,nem sminkeli már magát stb..

Nekem is van egy 2,5 éves lányom,oké szülés után egy hónapig én is elhagytam magam,mert úgysem jártunk sehova..

De utána az volt az első,hogy ruhákat vettem,smink,fodrász,körmös,szoli stb..

Hiába mondom neki,hogy vigyázok a lányára menjen el egyet vásárolni és fodrászhoz,de ő hajthatatlan. Pedig megtehetné,hogy rendbehozza magát,de őt nem érdekli!!

Néha már a férjének is ciki a megjelenése,legalább az ő kedvéért változtathatna magán valamit.


Nektek mi a véleményetek erről?


2014. júl. 5. 13:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én jobban örülnék olyan barátoknak akik szólnak, ha nem tűnne fel magamtól hogy izzadságszagúan és igénytelenül lépek az utcára, mint aki nem szólna érte... ugyan már ha egy idegen lenne én is azt mondanám hogy mi köze hozzá, de barátja, és nyilván régen nem volt ilyen, ha a kérdezőnek feltűnt a változás. szép, hogy segíteni akar.

az nem kifogás amit itt egyesek írtak hogy nem mindenkiek van ideje rá, hisz a kérdező felajánlotta hogy addig vigyáz a gyerekre.

amúgy vannak már otthoni hajhab állagú hajfestékek amikkel secc perc alatt meg tudná a lenövés gondot oldani (tudom hogy pofon egyszerű és gyors a használata, én is ezzel festem, pedig nekem hasfájós 2 hónaposom van, nem 2 évesem...). próbáld meg ezt a figyelmébe ajánlani.

azt hogy fürödni kéne, azt meg nem is tudom hogy hozd szóba, arra semmi mentség nincs, azt azért minden ember tud 5 gyerek mellett is szerintem... egy gyors zuhany meg van 2 perc alatt.

lehet itt inkább lelki gondok vannak azért nem foglalkozik magával, egy jó beszélgetés kellene és kideríteni mi az ami tényleg gond. lehet ha erre rájönnétek, és orvosolnátok magától is elkezdene magával jobban foglalkozni.

2014. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!