Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


Ti mit gondoltok arról,ha egy anyuka szülés után elhagyja magát?

Mármint lenőtt haj,nem vásárol ruhát magának,mackónaciban és kinyúlt pólókban jár nyilvánosan?

Van egy nagyon jó barátnőm,aki 2 éve szült és azóta teljesen igénytelen lett... Sokszor izzadtság szagú,fodrásznál terhessége óta nem volt,a férje levetett és kinyúlt pólóiban mászkál a városban,nem sminkeli már magát stb..

Nekem is van egy 2,5 éves lányom,oké szülés után egy hónapig én is elhagytam magam,mert úgysem jártunk sehova..

De utána az volt az első,hogy ruhákat vettem,smink,fodrász,körmös,szoli stb..

Hiába mondom neki,hogy vigyázok a lányára menjen el egyet vásárolni és fodrászhoz,de ő hajthatatlan. Pedig megtehetné,hogy rendbehozza magát,de őt nem érdekli!!

Néha már a férjének is ciki a megjelenése,legalább az ő kedvéért változtathatna magán valamit.


Nektek mi a véleményetek erről?


2014. júl. 5. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Azt, hogy foglalkozz a magad dolgával.
2014. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Úgy, ahogy az első mondja. Ezt gondoljuk erről.
2014. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Miért ne törődhetne a barátnőjével?ez nem beleszólàs,gondolom jót akar...valahogy el kéne vele beszélgetned erről,de hátulról mert tuti megsértődne.lehet azt kéne,h csináljatok egy közös képet,hátha magától észreveszi,h baj van...
2014. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Már ne is haragudj de milyen barátnö vagy te hogy igy beszèlsz a barátnödröl? Egy igaz barát nem ilyen mint amilyen te vagy.
2014. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Ne haragudj, de nem mindenki engedheti meg magának a szép új ruhákat,a sminket és a szolit. Nekem senki nem segít itthon, a férjem nappal dolgozik, család nagyon messze lakik. Fogalmam sincs mikor lenne akár fél percem is csak magamra. A legtöbb anyukának a gyereke a fontos, nem az, hogy néz ki, milyen a haja, vagy mennyire barna a bőre. Tök jó, hogy te ezzel is tudsz foglalkozni,de hidd el, másnak ez csak az ezredik gondja. Nem kell bántani a barátnődet miatta. Azt meg, hogy a férjének már nem tetszik így, nem tudom, honnan veszed. Elmondta a pasi neked? Az elég gáz lenne.
2014. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Az ápolatlanság szerintem gáz, ha anyuka, ha nem. De a lenőtt haj, azért annyira nem tartozik ide, nem mindenkinek van ideje fodrászhoz menni olyan gyakran, mint kellene. Ami otthon megoldható, azt meg kellene oldania, főleg, ha régebben nem volt rá ez jellemző. Kedves vagy, hogy segíteni akarsz, de valami nyomós oka van erre, és erővel nem lehet kényszeríteni, ha nincs benne erre igény. Inkább tudd meg, mi a baja valójában, hiszen ez nem normális, ha nem volt ilyen. Honnan veszed, hogy ciki a férjének? Talán köztük van valami gond, és ezért csinálja.
2014. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Két évig voltam itthon a fiammal. A két év alatt nem voltam fodrásznál, körmösnél, kozmetikusnál. Sőt, szó szerint ruhát sem vettem. Miért? Mert nem gondoltam, h ez a legfontosabb. Nem is igazán jártam sehova. A nagy kiruccanás egy egy pénteki auchan túra volt, vagy tesco.

De. Nem voltam kopott, ápolatlan. Mellesleg baromira nem érdekel/t ki mit szól.

2014. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem, miért szóljátok le a kérdezőt. Szerintem sokkal jobb egy olyan barátnő, aki szól, ha szerinte gáz van, és még a segítségét is felajánlja (hiszen írta, hogy vigyázna a gyerekre!), mint az, aki csak a háttérben nézi szótlanul, ahogy tönkre megy a barátnője. Ugyanis egy idő után ez minden férfit elkezd zavarni, és az ilyenekre bizony rámehet a házasság.

Nem kell feltétlen szoliba járni, de azért a férje kinyúlt pólója és az izzadtságszag elég gáz.


Én a helyedben beszélnék vele erről még egyszer. Megmondanám neki, hogy bizony erre a kapcsolata is rámehet később, ne hagyja már el ennyire magát.

Felajánlanám neki, hogy vigyázok a gyerekre, vagy akár keresnék vkit, aki vigyáz r, hogy el tudjak vele menni vásárolni. Megkérném, hogy tartsunk egy "csajos napot", és hozzuk rendbe kicsit. Nem feltétlen kell méreg drága ruhákat vásárolni, akár turkálóban is lehet jó cuccokat kapni potom pénzért...

2014. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Bár nem a külsőségek terén, de nekem is volt nehezebb időszakom, magam alatt voltam hónapokig. A legjobb barátnőmnek is köszönhettem, hogy kijöttem a gödörből. Jól teszed, ha nem hagyod békén, kicsit legyél erőszakos. Lehet, hogy ellenkezni fog, vagy tiltakozni, de ne hagyd magad. Később szerintem hálás lesz neked.
2014. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Aki lepontozgat, annak bejön az izzadtságszag? Ne vicceljetek már, azért ez durva, fürödni illik, ha van kisgyereketek, ha nincs. Ne mondjátok már, hogy ti is büdösek vagytok. Ha meg igen, akkor gratulálok!

Nem arról van szó, hogy a legújabb divat szerint kell öltözni, meg smink és szoli, hanem a minimumról. :)

2014. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!