Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek 3 vagy 4 gyerekük van...

Akiknek 3 vagy 4 gyerekük van hogyan szültek milyen idöközönként?

Figyelt kérdés

nagylányom 4 éves

kislányom 1.5 éves


én ugy szeretném ha a kicsi mieleött betöltené a 3 mat akkor szülnék még egyett.de a férjem azt mondja nem jo ilyen hamar szülni. Szerintem ez nem sürü igy


30 éves vagyok nem fiatal 35 évesen meg már nem akarok szülni


2014. jún. 30. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Anyukám. 59-es születésű.

Bátyám 86-os, Én 88-as, hugom 96-os.

2014. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nagyfiam 5 éves a kisebbik 3 éves lesz mire most ősszel megszületik a hugi...
2014. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3-an vagyunk édestestvérek: Anyukám nagyon korán szült, 17 évesen-nővérem becsúszott gyerek. Nincs két év közöttünk, de öcsém és én köztem kerek 2 év van. Aztán elváltak és anyám még szült 2 fiút. 5 vagy 6 évre öcsém születése után. Aztán kábé 3 év múlva még egyet. (Nem anyámmal nőttem fel és nem is nagyon tartottuk a kapcsolatot)

35 évesen már én se szülnék. Én 30-ig akartam "letudni" a témát, de úgy néz ki, kerek egy évvel túllépem magam:D De én csak kettőt akartam.

Szerintem ha kábé 3 év lesz a második kettő között, az úgy jó.

2014. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te érzed.

Én 28 évesen szültem először, utána rögtön jött a második, 1,5 év van köztük. Egy pár évet itt vártunk, utána terveztük a harmadikat, mert én is még 35 éves korom előtt "le akartam tudni". Nem sikerült. Volt egy vetélésem is.

Így aztán 38 voltam, mikor megszületett a kicsim.

Nem bánom, nem érzem öregnek magam. A két nagyobbik most nagy segítség a pici körül, mondhatom most van a legkönnyebb dolgom.

Nem vagy te még öreg mit akarsz, a kórházban ahol szültem, volt egy szobatársam, aki 40 évesen szülte az elsőt! Na bumm!

Ne a kort nézd, hanem az élethelyzetet, hogy nektek mikor jó, ha jön a harmadik!!!!

2014. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem még csak egy van de tesóimmal így jöttünk sorban:

Bátyám, rá 4 évvel másik bátyám, rá 4 évvel én, rám 5 évvel öcsém. Ő csak becsúszott! :)

Anyu mindig Olimpiai évben szült és a nővérek megkérdezték tőle, hogy ennyire utálja e,hogy csinál magának más elfoglaltságot!? :)

Nálunk nagyon bejött ez a 4 éves eltérés.

Tesóméknál meg 3 év van a két gyerkőc között. A kisebb 8 éves és most várják a harmadik babát! :)

Most úgy tűnik ez így jó is lesz mert segítenek is meg megértik,hogy várni kell. :)

2014. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ikreim és a kicsi között 2 év 8 hónap van, a kicsit 34 évesen szültem.


Te érzed, hogy milyen az egészségi állapotod, erőnléted, ez mindenkinél más és más. Nekem már nem menne egy negyedik, 35 éves létemre határozottan érzem az ízületeimet!

2014. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

27 és 20 hónap van a 3fiam között.

Néha nagyon fárasztó, de ugyanolyan jó is tud lenni.

2014. júl. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!