Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha en nagyon...

Mit tegyek, ha en nagyon szeretnek meg egy babat, a ferjem meg mar nem? Pedig anno ugy vagtunk bele, hogy 2 gyerekunk lesz.

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy ezzel az egyel is sok baj van, nem kell neki tobb problema. Most lesz 2 eves, tunderi kicsi angyal, nem tudunk ugy egy utcat vegigmenni hogy ne szolitsanak le. Nagyon el vagyok keseredve, nekem van testverem, neki is van huga, de 8 ev van koztuk, tehat majdnem "egykekent" nott fel. En ezt elkepzelhetetlennek tartom, testver nelkul nem elet az elet. Hogyan gyozzem meg? Segítsetek!
2010. jan. 2. 19:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Utolsó ha valakinek fontosabb a gyerek mint a férje aki nem akar (épp) akkor miért ne hagyja ott? Sok nő bármit megtesz a gyerekért. Inkább kényszeríteni kéne a pasit vagy becsapni?


Nem ezt mondtam. Feltételeztem, hogy szeretik egymást.

Ha a gyerek fontosabb mint a férje, akkor hagyja el, és csináltasson magának egy gyereket. Férfidonort mindig lehet találni erre a célra, és általában a férfiak szívesen gyártanak gyereket.

De a kérdezőnek már van egy gyereke, és férfiszemmel és aggyal nézve nem hiszem el, hogy nem lehet szépen meggyőzni a férfit a 2. gyerekről. Csak azt kell megtudni, hogy hogyan. Itt ebben az esetben nem arról van szó, hogy a férfi nem akart egyetlen gyereket sem. És semmi képpen sem becsapással.

Ez így világos?

Ha meg nem szereti már annyira a férjét, 1. gyermeke apját mint a jövőbeli 2. gyerekét, akkor hagyja el. Csak a pasit sajnálom.

2010. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!