Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha en nagyon...

Mit tegyek, ha en nagyon szeretnek meg egy babat, a ferjem meg mar nem? Pedig anno ugy vagtunk bele, hogy 2 gyerekunk lesz.

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy ezzel az egyel is sok baj van, nem kell neki tobb problema. Most lesz 2 eves, tunderi kicsi angyal, nem tudunk ugy egy utcat vegigmenni hogy ne szolitsanak le. Nagyon el vagyok keseredve, nekem van testverem, neki is van huga, de 8 ev van koztuk, tehat majdnem "egykekent" nott fel. En ezt elkepzelhetetlennek tartom, testver nelkul nem elet az elet. Hogyan gyozzem meg? Segítsetek!
2010. jan. 2. 19:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Sehogyan Egy babát mindkét szülőnek akarnia kell.Nem tudom,hogy a párod szerint mi az a sok baj és probléma,amit érez.Ezen kell először változtatni.Lehet,hogy tündéri a fiad,de az is lehet,hogy ezt csak te látod így.Lehet,hogy hisztis,vagy állandóan vele kell foglalkoznotok,vagy anyagilag kerül sokba.Ezt csak te tudhatod,és ezt meg kellene beszélnetek.

Még nincs elkésve a testvérke,ráérsz 2-3 év múlva előhozni ezt a témát.Ha a férjed rájön,hogy mégsincs annyi baj a gyerekkel,akkor valószínűleg nem lesz kifogása a testvérke ellen.Még nagyon kicsi a fiad,én nem vállalnék ilyen hamar második babát.

2010. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%

Ebbe szoktak a kapcsolatok belehalni....sajnos.

Próbálj meg eltávolodni a férjedtől, ha neked a baba hiánya szomorúságot okoz, akkor érezteds, aztán vagy megváltozik, vagy tovább kell lépned. Mindenesetre ne alkudj meg!!! Az anyaság csodálatos, és az anyai ösztön mindennél erősebb, még egy pasinál is.


Kétgyerekes anyuka

2010. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
14%

Szerintem ez nem jó4

mármint egy apának nem azzal kell foglalkozni hpy mi a rossza a gyerekben hanem az hogy mi a jó!

amúgy legyél egy kicsit "aljas" mondjuk ne szedd be a fogamzásgátlót!

2010. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyett az előttem szólóval.

Nem szabad erőltetni, mert csak a károdra válik. Mi az "hogy lépj tovább?" Másik pasihoz? Gondolom, neked sem mindegy, hogy kitöl lesz. Ha nem szereted a férjedet és csak a gyerek köt össze, akkor más a helyzet.

2010. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Szerinrem amit az utolsó mondott az egy szemét és szánalmas dolog! A gyerekek és a férj szempontjából is!

Ne alkudjon meg? És a férje? Az nem baj hogy ő mit akar? Miért neki kéne engedni? Szerintem beszélj vele ahogy az első mondta, és ha te nem tdusz lemondani egy másik gyerekről akkor se erőltesd rá!

2010. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
bocs, utolsó előtti
2010. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Legyen aljas?

Undorító női praktika. A férjed gondolom nem hülye, és kiderül, és oltári nagy balhé lehet belőle. Rettenetesen átvertnek érezné magát. Egy gyerek nem egy szülőnek a döntése, hanem KÖZÖS.

Férfi vagyok egyébként, lehet lepontozni.

2010. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

"Szerinrem amit az utolsó mondott az egy szemét és szánalmas dolog! A gyerekek és a férj szempontjából is! "


Szerintem meg ez a szánalmas. Nem hiszem, hogy 2 értelmes ember nem tud KÖZÖSEN közös nevezőre jutni. Nem kell eröltetni.

ERŐVEL NEM MEGY, ÉRTS MÁR MEG!!!

2010. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én írtam hogy szánalmas. És arra értettem, hogy valaki szerint ne vegye be a gyógyszert. Szerinted ez tisztességes módszer?
2010. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az anyai ösztön tényleg erős,de nem lehet fontosabb a gyerek érdekénél.Márpedig az,hogy lépj tovább,nem a gyerek érdeke.Tudom,hogy ma divat elválni,egyedül nevelni a gyereket,majd másik pasit keresni.De nehogy már ez legyen a követendő példa.És egy apának nem kell becsukott szemmel járni,ha gondok vannak a gyerek miatt,Ettől még szereti a gyerekét.Csak sok anya nem képes tudomásul venni,hogy nem minden gyerek kisangyal.Megkell egymással bezsélni a dolgokat.Az pedig aljasság lenne a férjjel szemben,és felelőtlenség a picivel,ha a férjet átrázva esnél teherbe.
2010. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!