Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek vidéken mennyi az...

Szerintetek vidéken mennyi az a minimum pénz amiből meg lehet élni egy babával?

Figyelt kérdés

Elég kevés pénzünk fog maradni szerintem és már most azon kattogok min lehetne spórolni. Ti mennyi pénzből éltek? 2 felnőtt és egy kisbaba. Mennyi az a minimum pénz ami szerintetek elegendő?

Főként vidékiek válasza érdekelne :)


2014. jún. 13. 12:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csak idetévedtem a kérdéshez(hála az égnek nem vagyok érintett),de minden elismerésem azon válaszolóknak,akik pár 10 ezer ft-ból kihoznak egy hónapot.Nálunk 3 gyerek van,a fővárosban élünk,de a rezsin,és minden kötelező kifizetni valón kívül-120-150 ezer ft elmegy...
2014. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
218000ből élünk meg jelenleg,hát nem dőzsölünk,de azért jut mindenre amire muszáj.Olyan 300.000 kellene amire már azt mondám,hogy jó.
2014. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!