Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen jó sztoritok van a...

Milyen jó sztoritok van a kíváncsiskodó és okoskodó öregekről?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, mint pl. sétálsz a picivel, majd odajön két öregasszony, és elkezdenek ellátni "jó" tanácsokkal, népi bölcsességekel. Gondolom nemcsak nekem van pár ilyen élményem. Hajrá, várom a sztorikat, nevessünk egy jót!
2009. dec. 31. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sétáltam a négy gyerekkel,odajött egy öregasszony.Jaj de aranyosak,stb,a végén pedig azt mondta:Más rendes embernek egy gyereke sincs,magának meg négy van.:DDDDD Tudom,h nem ezt akarta mondani,de annyira jót nevettem rajta.:))

Másik:ikerlányaim vannak,velük sétáltunk,megállít egy öregasszony,kérdezi,h ikrek-e.Mondom igen.Erre rámordít,h akkor miért nincsenek egyformába öltöztetve!!:))

Utolsó:szintén az ikrek,kicsik voltak,még babakocsisok.Szoknyában voltak mindketten,egyik rózsaszínben,másik kékben.Öregasszony kérdezi ikrek,mondom igen,azt mondja,egyik fiú,másik lány?Megrökönyödve néztem rá,kérdezem,honnan veszi,mikor mindkettő szoknyában van?Válasz:De az egyik kékben van!:)))

2009. dec. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

jaj ezek nagyon joook :)


velünk csak az történt meg, mikor sétáltunk a kicsivel, nyaralni voltunk. farmer volt rajta - kék - és a babakocsi is világoskék volt. bementünk ajándékot vásárolni, jol elbeszélgettünk a boltosokkal. mikor jövünk el a holgy megkérdezi h lány e a kicsi. erre a férje megszolal, h nem az hát nem látod h kékben van. - és miylen igaza volt a férjnek :)


na de ez nem olyan jo mint az előzőek, de elmegy :)

2009. dec. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lányom van, 13 hónapos, van egy emelettel feljebb egy hapsi, akivel 1-2 hetente rendszeresen összefutunk, és rendszeresen megkérdezi, hogy "Ugye legényke?". No, a lányom állandóan olyan mint egy kis minyon, mindig tiszta rózsaszínben van, fülbevalója van, és amúgy is nagyon lányos arca van :) :) Ugye legényke :) :) :)
2009. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ez nem biztos,hogy a babára irányul, de nagyon jó volt.

egy barátunkkal sétáltunk,(apa,én, babakocsis baba,barátunk).apa bement a boltba, mi kinn maradtunk.

jön egy néni, és gratulál nekünk a szép babához.és még hozzá is teszi, hogy az x.y. nem mondta hogy nagyszülő lesz.a brátomat hitte az apukának.szegény mondta is, az anyja jól meglesz lepődve

:)

na, ez akkor vicces volt, most így lehet nem az.

bocsi

buék

2009. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két fiam van, 10 éves és 18 hónapos.

Nyáron történt a játszótéren, de kb 3x is, hogy azt hiszik a "nagyfiú" a testvérem. :)

Hát nem... :)

2009. dec. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Kislányom 1 éves volt, tél volt és aludt a babakocsiba. Tiszta rózsaszinbe volt öltöztetve (overál, sapka, takaró). Beszélgetek egy bácsival, megnézi az alvó gyereket és mondja :jaj de aranyos, kisfiú? Mondom nem lány, erre ő: ja tényleg látszik a szemén :)


2. Ezt egy barátnőm mesélte. Iker kisfiai vannak, odament egy férfi a babakocsihoz és kérdezte, hogy fiuk? Barátnőm mondja igen, erre a válasz: még milyen szerencse, mert akkor ők legalább gyerekek :)


3. Ez is egy barátnőm története. Sétált a kislányával aki nemrég született. Beszélgettek egyik anyuka férjével, aki kérdezi a baba nemét. Barátnőm mondja, hogy kislány. Válasz: jaj szegény, nem baj :)

2009. dec. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezik: kisfiú? -nem...

Kislány? -nem...

és áll ott hülyén nemértve, hogy mi van:))

2010. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hú, ez az utolsó jó...

Köszi szépen mindenkinek, ilyenekre gondoltam.

Nálunk pl az volt a legjobb, mikor az egyik séta alkalmával(kb 6 hós lehetett a fiam), egy öregasszony megjegyezte, hogy folyik a pici nyála. Mondom, jön a foga. Erre azt válaszolta, hogy akkor hamar jön a következő. Megkérdeztem, hogy a foga? Ő meg mondja, hogy nem, a gyerek. Na ezt az összefüggést magyarázza meg valaki!

A másik: ugyanaz a két öreglány; a fiam 3 hetes, hugom és anyám elvitték sétálni. Hugomat megkérdezte az öreglány, hogy "és van tejed?" (azt hitték az övé a kicsi), a válasz: "persze, ma vettem két litert" . :D

2010. jan. 1. 18:55
 9/11 anonim ***** válasza:
:D:D:D
2010. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nekem még csak a pocakomban volt a fiam, amikor a 36.heti uh-ról jöttünk hazafelé metróval. Egy nagyon idős bácsi akarta átadni a helyet, de öregektől én soha nem fogadtam el. Erre ő, nyújtja a kezét, adott két szem cukrot és ezt mondta: az egyik a babának, a másik a mamának. Aztán közölte jó hangosan, miután megtanulmányozta a pocakomat, hogy fiú lesz, én meg elpirultam és mondtam, hogy igen az. Egyébként tényleg kisfiam született (még hazafelé a férjemmel beszélgettük, hogy ezek az öregek csak tudnak valamit). Ez nem a vicces kategoriába tartozik, de nekem nagyon jól esett, nagyon kedves volt a bácsi, és még cukorkát is adott. Míg élek nem felejtem el! Mivel nem mindennap találkozik az ember ilyen kedves idős emberrel.

Boldog új évet! 3hónapos baba anyukája

2010. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!