Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mennyi időtök van...

Anyukák! Mennyi időtök van magatokra baba mellett?

Figyelt kérdés
Mennyi időt fordítotok magatokra és mit csináltok, mikor nem a babával vagytok elfoglalva?
2009. dec. 30. 11:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb a gyerek, annál kevesebb - ahogy előttem valaki írta. Az enyém már 20 hónapos, egész nap megállás nélkül rohangáló kissrác, úgyhogy csak az a picike alvásidő marad egy kicsit lazítani, netezni, kajálni, stb. Viszont szerencsére a házimunkát már lehet vele csinálni, persze 2x annyi idő és munka utána az elpakolás. Fodrász, kozmetikus, manikűrös, stb. sosem, itthon oldom meg a "szépészeti" dolgokat szintén abban a picike délutáni alvásidőben.
2009. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20 hos a babam, es szerencses vagyok, mert mindent meg tudok tole csinalni, sot O is szivesen segit. Amikor egy kicsit el akarok menni, vagy fodrasz, stb. a ferjem vigyaz ra. Van egy nagy lanyom is, 9.5 eves, O is nagy segitseg. Majusra varjuk a 3. babat, akkortol biztos nehezebb lesz.
2009. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

Na jó :) Nekem nem sok, éjjel néha olvasok.


Ugyanis én sokat foglalkozom a gyerekemmel is. :) Igen, lehet kövezni.


Viszont minden nap tornázunk, és játszunk együtt. Mondókázunk, énekelünk, "táncolunk", most már mászunk, mesét olvasunk. Szóval én a magamra fordítandó időt ahogy írtátok(szolárium, fodrász, műkörmös, kozmetikus stb stb stb abszolút felesleges dolgok és mégsem nézek ki bányarémnek, sőt babakocsit tologatva is akad jóképű udvarlóm) a gyerekemmel töltöm. :)


6 hós tündérke anyukája

2009. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

Szinte semmi:)


A nagyobbik 21 hós, a kisebbik 3 hetes.

Amikor az egyik alszik, a másik van ébren. És fordítva. Kakilni is egyidőben szoktak, enni is nagyjából:) Végzek az egyikkel, következik a másik.

Napi 1 óra szabadidőm van, amikor leülök kicsit netezni.

Fodrászhoz, kozmetikushoz, szoliba, stb. nem járok eleve. Mégis kinézek valahogy:)

Itthonra nem sminkelek, nem divatozok, örülök hogy enni tudok néha, nemhogy még szépítkezni:)

Na, de nembaj, a gyerekvállalás ezzel jár. Az első a gyerek, én meg ráérek még bepótolni majd:)

2009. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hááát... erősen változó.

6 hónapos a lányom, a háztartásom kicsit gáz, valami mindig elmarad, de azért nagyjából rend van.

Havonta megyek fodrászhoz, mert a rövid hajamat utána kell vágatni. Barátokhoz gyerekkel megyünk, bevásárolni is. Nem nagyon marad el hosszabb időt a nagyiékkal még.

Kozmetikus is becsúszik pár hetente a gyanta miatt, de ez az, amit hamarabb kihagyok, ha muszáj, mert ezt otthon is lerendezem.

Szolira allergiás a bőröm, műköröm helyett van sajátom, szerencsére jó erős. Festeni úgysem szeretem.

Olvasni akkor szoktam, ha manó alszik nappal vagy éjjel, a kádban fürdés necces, mert Picurom újabban nélkülem nem alszik, azonnal visít álmában, ahogy felkelek mellőle.

Hétvégén apa felügyel, anya mehet világgá. Csak érjek haza a következő szopira :-)

2009. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
44%

09:47-es vagyok

Elfelejtettem beleírni, hogy januártól heti 2x megyek kondiba, ebből nem engedek, mert maradt fent 3 kg és eleve 5 kg plusszal mentem szülni és szeretném, ha jövőre jönne a tesó, szóval gyorsan formába szeretnék jönni :-)

2009. dec. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
44%
Az én lányom most 18 hónapos, állt. együtt csinálunk mindent. Jön velem mindenhova. Még most télen is napi 2x megyünk sétálni, főzök minden nap, havi egyszer műkörmöshöz megyek, kéthavonta fodrász, heti egy torna, kozmetikus meg amikor eszembe jut. Szóval mostmár van magamra időm.És a lakás is rendben van. Pedig apa reggel hatkor elmegy itthonról és este hatkor ér haza. Az első 9 hónap neccesebb volt, mert akkor a férjem külszolgálaton volt. De a fodrászt műkörmöst akkor is megoldottam.
2009. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!