Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy rossz evő, rossz alvó...

Egy rossz evő, rossz alvó egyerek mellett hogyan lehet kibirni ép ésszel?

Figyelt kérdés

Én már kezdek megkattanni.

1 éves ma még nem evett semmit. /máskor se jobb/ Az éjszaka 6* kelt visítva és már nyűgös, mert fáradt.

Legszivesebben én is ordítanék.


2014. máj. 14. 11:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Csak is az segíthet, ha beletörődsz, hogy ő alapból rossz evő, és nem jó alvó. Ez nem azt jelenti, hogy teszel rá nagy ívben, hanem megpróbálod elfogadni, és ehhez alkalmazkodni, így talán te magad is lazulsz kicsit.

Persze lehet próbálkozni azzal, hogy estére laktatóbb falatokat adsz neki, már amennyire hagyja, hátha úgy nem kelne éjjel sokszor.


Azt amúgy nem írtad, hogy rosszul fejlődik-e vagy sem?

Mert ha igen, akkor ki kell nyomozni mi az oka a rossz étvágynak! Doki mit mond? Voltatok már orvosnál?


Én anno nagyon rossz evő voltam, viszont szépen fejődtem. Mindig vékonyka voltam, de egészségügyi gondom sosem volt.


Az alvás...hát ez gyerekenként változó. Unokaöcsém 1,5 évesen nem kelt éjjel. Addig viszont többször is. Húzós időszak volt ez sógornőmnek. Nagyon elfáradt, nem volt jó passzban akkoriban (bármennyire is felkészült a babára). De már túl vannak rajta.

2014. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szedj vitaminokat aludj amikor csak teheted. Alakits ki napirendet evès alvás. Kèrd meg apukát hogy segitsen vagy passzold le egy kicsit a nagyszüloknek. Èn megèrtelek nekem ketto van ès sokszor voltam vagyok a helyedbe. Attól mert gyerekünk van emberek maradtunk nem gèpek akiknek nincsenek igènyei. Persze mi válalltuk ez tèny de az konnyen okoskodik akinek nincsen.
2014. máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi lányok! Csak egy kicsit panaszkodni akartam. Az egy másik dolog, hogy rettenetesen zavarnak az ilyen tudálékos emberek, mint az első válaszoló.

A rokonságban mindenkinek jól evő, jól alvó babája van. Már panaszkodni se merek nekik, mert már úgy érzem én rontottam el valamit.

A kicsi egyébként jól fejlődik, orvos szerint os rendbe van, szóltam már a dologról. Jobban bírja a nem evést mint én :-)

Próbálok nem idegeskedni miatta, de ilyen esős napokon, mint a mai, mikor még a kertbe se tudom kivinni, magam alá tudok kerülni.

Tudom, hogy a foga miatt ébred éjjel, már minden kencét, bogyót kipróbáltunk rá, de semmi nem segít. 6 foga van, de mindegyiket az elejétól érzi. Volt amelyikkel 2 hónapot kinlódtunk. Elég car érzés minden reggel úgy ébredni, hoy nem érzem az álmosságot, csak szédülök, gyenge vagyok és hányingerem van a nemalvástól. Vitamint biztosan kellene szednem nekem is. Segítségem sajnos nem sok van, de így is el tudok intézni mindent, nem vagyok elúszva semmivel /csak néha:-) / köszi mégegyszer!

2014. máj. 14. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!