Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnátok gyereket munkanélk...

Vállalnátok gyereket munkanélküliként?

Figyelt kérdés
A párom dolgozik, én jelenleg nem, de babát szeretnénk.
2009. dec. 27. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nem túl sok infó. ahhoz hogy segítsünk.Mert ez nálam mondjuk függne attól, hogy hány éves vagyok, mióta vagyok a párommal, mennyit keres, van e tartalékunk, milyen körülmények közt élünk, van e aki segítsen esetleg kinőtt babarucikkal, vagy kisággyal, babakocsival..., hány gyereket szeretnék és milyen korkülönbséggel.Szóval sokmindentől.Mert ha még 25 vagy mondjuk akkor menj inkább dolgozni előtte, hogy kaphass tgyást, gyedet, de ha a párod fizuja 400 000 Ft/hó, akkor meg nem gondolkodnék bevállalnám a babát, főleg ha van megtakarításunk, nem kell költözni ahhoz hogy legyen a babának is helye.
2009. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vállaltam. Itt szuszog mellettem, 3 hónapos.
2009. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is vállaltunk! :)


És nem 400000.- a párom fizuja :P

2009. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is vállaltuk. Igaz én már pocakos voltam, mikor munkanélküli lettem. 10 hetesen rúgtak ki. Azóta már 6,5 hónapos a kis törpénk.

Ja és az én párom sem keres rengeteget, a munkanélkülim és tgyásom is kevéske volt.

2009. dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van saját lakásunk, 27 éves vagyok, nem keres rosszul a párom, de nem is 400.000-et.
2009. dec. 27. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez a helyzet, hogy saját lakásunk van, én munkanélküli vagyok, a párom dolgozik. Nem volt kérdés a gyerek, nem olyan a helyzet ebben az országban, hogy lenne értelme várni. Mi lesz más, mi esz jobb pár év múlva?

Az időből viszont kifuthatunk...

2009. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok. Szintén 27 vagyok, a párom 32, van saját házunk. Decemberben szűnt meg a munkaviszonyom, januárban lettem terhes. Az én párom sem keres 400ezret, de jól megvagyunk.

Manóka anyatejes, úgyhogy csak pelusra költünk. Popsitörlőt mindig megvesszük az akciós csomagokat (tescoba, corába), most is van itthon 10 csomag Pampers, úgyhogy egy darabig nem kell. A többi holmi (popsikenőcs, fürdető) gyógyszertári, úgyhogy az is fillérekbe kerül és sokáig kitart. Ruhákat sokat "örököltünk" tesómék 2 fiáról, de már vettem a teszveszen ruhacsomagokat pár száz forintért, meg az auchanban, corában is ki lehet fogni nagy leárazásokat. Babakocsit, kiságyat, hordozót is teszveszről vettünk, szintén nagyon olcsón. Nem lesz semmi baja a gyereknek, ha az első pár hónapban nem a legmárkásabb, legújabb dolgokat kapja meg. Legalábbis szeritnem attól még lehet boldog, kiegyensúlyozott baba.

2009. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!