Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más gyermeke is ilyen hamar...

Más gyermeke is ilyen hamar lesz beteg vagy csak az enyém ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves lányom aki nagycsoportos óvodás. Szeptemberben kezdi az iskolát. Eddig egy tanévben max. 1 hetet hiányzott, de most 2-3 hetente beteg. Legalább 2 hétig beteg. Most is egy meg van fázva. Az orvos mondott immunerősítőket, megvettem, de nem javult a helyzet. Sok gyümölcsöt, zöldséget eszik.

Másnak is ilyen sokat beteg a gyermeke vagy csak az enyém ilyen?


2014. ápr. 23. 20:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Elírtam, javítok: Most is meg van fázva.
2014. ápr. 23. 20:14
 2/5 lcs ***** válasza:
nekem ugyan 4 éves a lányom, de kb pont ezt játszuk, hogy 2-3hetente van valami...pedig előtte a bölcsiben alig hiányzott. ő is szed immunerősítőt,de hiába:/
2014. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azért nem viszem a héten bölcsibe,h ne legyen beteg.ugyanis

Tegnap több gyereket is hallottam,h nagyon csúnyán köhögtek,takony-nyàl egyben.múlt hétrn ezért volt itthon,nem akartam,h visszaessen.szóval nem kell csodálkozni,h sűrűn betegek,sok beteg gyereket bevisznek sajnos!röhej!

2014. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyémnek eleve gyenge az immunrendszere az alapbetegsége miatt, de ő is annyit beteg így is, mint a többi gyerek az oviban. Én is kivagyok, mert nem nagyon örülnek a kollégák, hogy folyton itthon vagyok, én meg félek, hogy elküldenek emiatt.

A doktornőnk mondta, hogy az idén valahogy nehezebben kecmeregnek ki a gyerekek a betegségekből, olyan betegségekkel, felülfertőzésekkel találkozik, amelyekkel évek óta nem. Ő mondta, hogy az idén kb. minden 4. hörghurutból tüdőgyulladás lett, ezek az ovis gyerekek kórházban is voltak. Vagy fellángolt egy kötőhártyagyulladás-járvány, sőt több gyerek a bárányhimlő szövődménye miatt volt kórházban.)

2014. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk 2,5 hete betegek a gyerekek és én is...szerintem tuti ez az enyhe tél az oka,nem tudtak elfagyni a kórokozók, mi még ennyire meg ennyi ideig soha nem voltunk betegek...
2014. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!