Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen juttatások járnak majd...

Milyen juttatások járnak majd a 2. baba után?

Figyelt kérdés
Most ebben a hónapban lesz 1 éves a kisfiam! Kiderült, hogy terhes vagyok a 2 babával.Munkaviszonyom van. És Most is gyed-en vagyok. Tehát a 2. baba az 1. baba 2 éves koráig meg fog születni. Továbbra is gyed-en leszek. De csak egy gyerek után kapom majd a gyedet. Vagy javítsatok ki ha nem jól tudom.
2009. dec. 19. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen csak egy gyerek után kapod a gyedet. De mivel folyamatos a munkaviszonyod a második babával is igényelhetsz tgyást és gyedet.De ahhoz előbb le kell mondanod az első baba gyedét.Vagy azt hiszem az is járható ha nem mondod le és utána ha az lejárt igényled a második babára az ellátásokat.De ebben nem vagyok biztos, én az első alapján csináltam. De a legtutibbat a tb mondja meg, mert ki tudja nem változtatnak e ezen jövőre, hiszen mindjárt január van.
2009. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat. Akkor majd megkérdezem jövőre az illetékeseket.
2009. dec. 19. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!