Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hová költöznétek gyerekekkel?...

Hová költöznétek gyerekekkel? Városba társasházba vagy falura kertesbe?

Figyelt kérdés
A falu kb. 10 perc autóval a várostól, de ott nem járatnám a gyereket iskolába, a városban dolgozunk.

2014. márc. 21. 13:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Városba, kertes sorházba, vagy családi házba, szintén város.
2014. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a legjobb megoldás a városban egy olyan társasház, aminek van saját kertje, ahová lemehetnek a gyerekek. Minden közel van, gyalog járhatnak suliba, de mégsem kell játszótereken héderelni naphosszat, csodás eljátszanak a kertben.
2014. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez egy fontos, új info. C típusú állampolgárok mellé nem szívesen költöznék, annyit nem ér a jó levegő.
2014. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kertesbe! Ha a városban nem tudtok, akkor falura, de csak olyan faluba, ami nincs tele c-vel.
2014. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Külvárosba kertesbe,ami azért csendesebb hangulatosabb de közel van gyalog is a város központ is 10-15 percre.Faluba semmiképp,se panelba.
2014. márc. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
54%

Én egy harmadikra szavazok: tanya.

Lehet ezzel nem leszek népszerű,de mi például pont azért költöztünk tanyára,mert közel van a városhoz,autó nélkül is tökéletesen meg lehet oldani mindent.Közel a magálló,út mellett lakunk és nincsenek "brazilok".Szomszédok is normálisak és itt 20 éves,100 négyzetméteres házat tudtunk venni annyiért,mint amennyiért egy városi 35 négyzetméteres felújítandót kapunk.

A városban kertes házat nem tudtunk volna venni,a környező falukba meg nem jó a buszjárat.Itt viszont nagyon sok busz megáll és kényelmesen el lehet jutni suliba/dolgozni.Egy kisebb város 7 km egy nagyobb nincs 20km.

Ti esetetekben én a "brazilok" jelenlétét mérlegelném;bár nem sok olyan hely van,ahol nincsenek.Én mindenképp kerteset vennék,de tényleg próbálnék olyan helyet keresni,ahol autó nélkül is lehet boldogulni.

2014. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!