Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hová költöznétek gyerekekkel?...

Hová költöznétek gyerekekkel? Városba társasházba vagy falura kertesbe?

Figyelt kérdés
A falu kb. 10 perc autóval a várostól, de ott nem járatnám a gyereket iskolába, a városban dolgozunk.

2014. márc. 21. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Falura, kertesbe!
2014. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Nagyvárosba, de zöldövezeti, családi házas részre. :)
2014. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Én inkább egy harmadik variációt választanék, méghozzá, hogy városba kertes házba. De ha csak ez a két lehetőség adott, akkor inkább falura.
2014. márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Kései Sirató ***** válasza:
61%
Az ilyen falu jónak számít, mert közel van a város, mindent könnyen el tudsz intézni, már amit csak 1 városban lehet. Én a falut választanám, legalább lenne udvar, a gyerekeknek nagyon jót tenne.
2014. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A városi kertesház lenne a legjobb, de arra nem telik :(

A falutól azért tartok, mert sok a c...

2014. márc. 21. 13:16
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyan helyre költöznék, ahol az ember nincs autóhoz kötve. Ha a faluból autó nélkül is be lehet szükség esetén jutni a városba, csak akkor választanám azt.
2014. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Kiskorában jobb a kertesház, viszont számolj vele, hogy tiniként esetleg utálni fogja, mert a barátaitól messze lesz, buliba nem fog tudni járni, mert éjszaka nem tud hazamenni. Suliba mindig vinni kell majd, egy idő után ezt is utálni fogja, ciki lesz neki. :) Hülyén hangzik, de a tizenéveseknek többnyire van egy ilyen korszakuk.
2014. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Mindenképpen jó környékre, jó szomszédok mellé :) A többi majd adódik. Falun is lehet rossz szomszéd, és hiába a kert, ha éget valamit egész nyáron, nem tud kimenni a gyerek. Városban meg a lepukkant játszók...szerintem nem is a társas vagy a családi ház a lényeg, hanem a környezet, ne kelljen buszozni már az iskolába.
2014. márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kimentünk a nagyvárosból, 10km-re. Autóval 5perc, de nem szeretem. Itt nincs c, mégis rossz, mert mindenért be kell menni a városba. Városi családi ház lenne a legjobb, de sztem a falunál jobb a városi társas.
2014. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik variáció : )Mi társasban lakunk,városközpontban(közepes lélekszámú város)de van zárt közös kert.Füves és betonozott vegyesen,van egy homokozó is.Jó időben lent bandáznak a nagyok, a 3 évesemnek is van cimbije.Elég sok gyerek van a házban.A szomszédok néha zajosak, mint minden bérházban,de 5 perc a suli, ovi 15, kisbolt, patika szintén 5.Ha van lehetőség szerintem tökéletes egy ilyen.Van valamennyi mozgási lehetőség egy lakás kényelmével és minden közel.
2014. márc. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!