Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 32 évesen gyerekekkel találok-...

32 évesen gyerekekkel találok-e párt?

Figyelt kérdés
32-éves férfi vagyok feleségem elhagyott valakiért maradtam két pici gyerekkel 2-és fél és 5-és fél évesek. attól is félek hogyan majd tovább velük de nagyszülők segitenek megoldani a felügyeletet. de félek nem kellek senkinek két gyerekkel mit gondoltok erről?
2014. jan. 2. 20:25
 1/4 anonim válasza:
Nem egy olyan párt ismerek, akik válásuk után ismerték meg egymást, és mind a két félnek voltak gyerekei. A gyerek egyáltalán nem volt probléma :) Nem esélytelen párt találni :)
2014. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha keresel, találsz. Csak vigyázz, ne a volt feleségedhez hasonlót találj (sajnos nagy a valószínűsége, hogy az ilyenekre buksz).
2014. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze,én mondjuk inkább már elvált anyukát képzelnék el melléd,úgy lehet könnyebb lenne.
2014. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerősömék úgy jöttek össze, hogy anyának volt 3, apának 2, ő nevelte őket. Azóta már van 2 közös is. Persze,hogy találhatsz! Sőt, szerintem sok nő szemében inkább pozitívum a küzdelmed, mint hátrány.
2014. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!