Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 34 hetes kismama vagyok. A...

34 hetes kismama vagyok. A Párom Ausztriában dolgozik, én itthon vagyok, babát várunk, ellátásom nincs ( munkanélküli járadék sem ). Ausztriából szeretnénk Gyes-t igényelni. A különbözetre vagyok jogosult vagy a havi jutattásra?

Figyelt kérdés
A tb-m a párom által van biztosítva E-406-os nyomtatványon.
2009. dec. 5. 19:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
igen nekem itthon vplt munkahelyem,de tudod mi a durva???-hogy 18 hónapos a kicsi és eddig 1-szer utaltak 1200eu-t.
2010. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
A gyest évente újra kell igényelni!!! És a baba oltási kiskönyvét másfél éves korban be kell fénymásolni! Minden egyes írott lapját! Csak akkor fizetnek, ha mindent rendben találnak!
2010. ápr. 14. 09:40
 23/26 anonim ***** válasza:

11:50-es

Ez az egyszeri anyasági támogatás micsoda? -nem tudtam, hogy ezt is lehet igényelni, mi is családit, és gyest kapunk

2010. aug. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
És milyen lehetőségeim vannak ha én utána szeretnék menni és kinn szeretném megszülni? Illetve mindenképpen kell hozzá házastársi viszony? Nagyon hálás lennék ha válaszolna valaki KÖSZÖNÖM
2012. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Akkor szülhetsz kint, ha te magad dolgoztál Ausztriában. Ha a férjed, akkor nem. Elmész nőgyógyászhoz kint a kórházban, aztán végig oda jársz terhesgondozásra, aztán ennyi nagyjából, mint itthon.
2012. jún. 13. 18:49
 26/26 vGaben86 válasza:
Nekem is hasonló lenne a kérdésem. Párom után most költözünk ki a 16 hós lányommal. Eddig itthon kaptam a gyedet. Terhességem alatt és előtt ausztriában dolgoztam vállalkozóként, de a tb-t nem fizettem be. Tud valaki segíteni ilyenkor mi a teendő?
2015. aug. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!