Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az Adél nevet szeretném adni...

Az Adél nevet szeretném adni a kislányomnak, sokak szerint ez nem jó mert nem becézhető. Szerintem gyönyörű. Ezt válasszam?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 16:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont azok a jó nevek, amiket nem lehet becézni, elferdíteni. Az én fiam Krisztián, és senki nem csűri csavarja a nevét, egy páran mondták neki néha, hogy Krisz, de elég hamar leszoktak róla, hiszen van neki szép neve. Amúgy ettől még van beceneve is, elég sokáig Bömbikének hívtuk, meg Cukorborsónak, szóval nem csak a nevet lehet becézni. Sokkal jobbak is az olyan becenevek, amik nem a névből adódnak, hanem az illető személyiségéből. És az Adél igen is nagyon szép név.
2008. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
45%
Szép név. Egyébként az én lányom neve Maja Lili, hát egyiket sem lehet becézni, mégis nagyon szép nevek!
2008. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A környezetünkben él egy Adél neű kislány. Őt vagy Lédának vagy Adának szokták becézni. Amúgy nagyon szép név az Adél.
2008. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az én nevem is Adél. Mindíg elégedett voltam vele! :-)
2008. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

így hívnak :).

ne hallgass másokra,ha neked tetszik,hát add ezt a nevet!egyébként adának vagy adinak becéznek.

2012. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!