Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen, milyen körülménye...

Hány évesen, milyen körülményekre vállaltatok babát?

Figyelt kérdés

Saját lakásba, albérletbe, hiteles lakásba?

Mennyi havi bevételre?

Volt biztosított időtök, vagy csak gyest fogtok kapni?

Tervezett baba volt?

Tudtok megtakarítani?


2014. jan. 29. 10:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

33 évesen, saját lakás, autó stb.

Természetesen biztosítással, max. ellátásokat kaptam.

Tervezett baba volt, mindketten vártuk.


Azóta sajnos egyedülálló lettem a kisfiammal, így havi nettó 400 eFt-ból élünk ketten (kerestem+egyedülálló családi), kb. 130-150 eFt-ot tudok megtakarítani és ezt tervezem folyamatosan fenntartani.

2014. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
kb. 350-400 ezer bevételre, albérletbe, huszonéves kor első felében, saját kocsival, rövid kapcsolatban. Nem terveztük. Akkor még tudtunk félretenni, azóta nem mert kevesebb lett a bevételünk. Csak gyest kaptam mert nem volt meg a kellő idő. Illetve így utólag már azt hiszem meglett volna, csak jobban utána kellett volna járni. Vállalkozás és főiskola mellett estem teherbe. Fizettem magam után mindent rendesen. De hogy minek.....
2014. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%
26 éves vagyok párom 32 első babát várjuk tervezet volt, 12 hetes múltam! Saját lakásunk van amin kb 500 ezer hitel van még.Külföldön van egy albérletünk, van egy autónk.Én Csak gyest+csp-t kapok majd de külföldről ami összesen 130-160 ezer forint között lesz.Párom fizetése közel 600 ezer, van olyan hónap amikor meg is haladja.Szóval összesen kerekítve 800 ezer forintunk lesz mindenre. Megtakarításunk van , és a picinek is lesz.Szóval nem panaszkodhatunk.A.
2014. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%
20 éves voltam,a párom 26. Véletlen sikerült be,de nem volt kérdés,hogy megtartjuk-e. A 30.hétig dolgoztam,ekkor volt egy hatalmas görcsöm és nagyon megijedtem,mentem is egyből táppénzre. Hiteles házunk van,85 m2-es. Havi bevételünk most 3000 euro,ebben nincs benne a gyed+családi,abból törlesztjük a hitelt,ez havonta 600 euro. Amíg dolgoztam,1300 eurot kerestem. Úton a tesó,a "nagy" szeptembertől megy bölcsibe. Amikor a kicsi 1 éves lesz,megy a tesója helyére a bátyus pedig ovis lesz már.
2014. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%

Én 24,párom 26 éves.A házasság a terhességem miatt halasztódik,de utána mindenképpen házasok leszünk.

5.éve vagyunk együtt,már saját házban élünk.

Én régebben rengeteget albérleteztem,illetve volt egy hiteles saját házrészem is,amit eladtam és így lett máshol,mint eddig,de saját házam.Ez is külterület,mint ahogy a másik is volt.Szépen élünk,mindenünk megvan.

14 éves korom óta dolgozom,bejelentve közel 8 éve,így lesz gyedem.Párom nincs bejelentve,csak alkalmira.

Az én fizetésem 110 körül a Páromé 90-100 ezer.Mindkettőnknek van autója,bár jó régiek...

Tervezett baba.Tudunk félre tenni,kell is,a baba dolgai már megvannak,a dokim viszont drága lesz.Illetve a Párom is itthon marad velem 2 hónapig,erre előre kell spórolni,mert nincs fizetett szabija sajnos(viszont mi így szeretnénk és így is lesz)

Ha meglesz a baba,akkor már szerintem nem nagyon tudunk majd spórolni,de azért évi egy nyaralásra itthon talán össze jön :-)

2014. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hú de szépen le lettünk pontozva!!!Sok irigy ember!!Pedig én az őszintét írtam!Szánalmas!!A.
2014. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
49%
Annyira nem tudom elképzelni, mi járhat egy olyan senkiházi nyomorult barom fejében, aki hasznos (kérdésre választ adó) válaszokat lepontoz, a saját beteg, szubjektív véleménye alapján. Csóró vagy? A válasz nem hasznos. Nem vagy csóró? Akkor se hasznos. Van sapka, nincs sapka. Szánalmas!
2014. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!