Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem ide tartozó kérdés, de...

Nem ide tartozó kérdés, de azért válaszolnátok, hogy Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Kisfiam néhány kinőtt ruháját szerettem volna eladni a Vaterán. Van 2 vásárló, akik 1 Ft-ért nyerték meg az aukciót. 5 napja ért véget a licit, azóta már 2 e-mail írtam nekik, de egyik sem jelentkezik. Ilyenkor mit tennétek? Tudom, hogy telefonálnom kéne nekik, de nem akarok. 1 Ft-ért nyerték meg a kisruhát, ezért nem akarom a telefonszámlámat terhelni. 2 vevőről van szó.
2009. dec. 3. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te kerested őket,és nem reagáltak,hagyd a fenébe.Én nem hívnám fel.Ha én veszek vmit,mindig ír egy emailt az eladó ,és utána beszéljük meg,de csak emailekban a többit. És a postaköltséget te fizeted?Vagy személyesen veszik át?Mert lehet,még neked kell fizetned.
2009. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én ilyen esetben beírom a negatívot,általában rögtön megtalálják a számomat. utána lehet módosítani az értékelést,ha akarod,de nehogy te törd magad az egy forintos aukció érdekében.
2009. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért legalább egy hetet szoktak várni, nem mindenki ül a gép előtt minden nap. Nálam már előfordult az is, hogy írt e-mailt a vásárló, de nem kaptam meg. Ez csak abból derült ki, hogy napokkal később felhívott, hogy valami baj van-e, mert nem reagálok. Rendes voltam, és ő is az volt. Várj még egy pár napot, akkor írj újra, és ha lehetetlen a kapcsolatfelvétel, akkor értékelj negatívan.
2009. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!

Akkor nem csak én gondolom úgy, hogy ne telefonáljak.

Én magamból indulok ki, eddig csak vásároltam a Vaterán, és aznap, legkésőbb másnap mindig felvettem a kapcsolatot az eladóval. Pár napot még várok, aztán értékelek.

2009. dec. 3. 14:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem adj nekik 2 hetet, aztán értékelj. Ne telefonálj, ne is írj többet, az email megmarad.


Azért várj szerintem olyan sokat, mert betegek is lehetnek...

2009. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben 1-1,5 hetet szoktam várni, aztán ha nem jelentkezik, megy a semleges értékelés. Ilyenért negatívot adni kicsit erős, hiszen anyagi kár nem ért, csak egyszerűen hülye a vevő.
2009. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne hívd őket, esetleg még egy mailt írhatsz, az nem kerül semmibe. Mi is egy hetet vártunk, aztán egy - és pár "jó szó" és ennyi.
2009. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia, én írok egy e-mailt a vevőnek, aztán 2 hetet várok, hogy lerendezze a dolgot. Ha nem, akkor negatívot adok. 2 hetet szokott mindenki várni.
2009. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindnekinek!

Akkor kivárom a 2 hetet.

Igaz,hogy anyagi kár nem ért, de nekem ez furcsa. Miért licitál, ha nem kell neki valami.

2009. dec. 3. 21:30
 10/11 anonim ***** válasza:
ennyi erövel én is megveszem és nem 1 ft-ot adok érte ha megtehetem oké!!a pesten laksz az tökéletes lenne a párom minden nap megy !!átvenné személyesen!!amugy miskolci vagyok kérlek irj privibe ha gondolod!!!!
2009. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!