Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Evés kérdés, válaszolnátok nekem?

Evés kérdés, válaszolnátok nekem?

Figyelt kérdés

13 hós a kislányom, mostanában saját maga szeretne enni, a darabosakat oda is adom, de már a levest is egyedül enné, kanállal nem sikerül neki, tegnap már kiakadtam, hogy ellöki a kezem, eléraktam a tányért és szépen kievett mindent.

Kérdésem az, hogy hagyhatom így enni?


2010. dec. 1. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hagyhatod, sőt, örülj neki, hogy ennyire ügyes és önálló! A levesből adj neki sűrűbb részt, így nem lesz annyi mellé lötyögtetett étel. Az enyém is így kezdte... 15 hónaposan teljesen egyedül evett-ivott maszatolás, csöpögtetés nélkül.
2010. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, örülök annak, hogy ilyen önálló csak attól tartottam, hogy ezt majd természetesnek veszi és nem eszik kanállal, csak kézzel.
2010. dec. 1. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden gyerek szereti megfogni az ételt. Így ismerkedik az állagával... ez természetes. Amikor majd rájön, hogy kanállal is elég ügyes, majd átvált arra.
2010. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem most egy éves a lányom, néhány hete kezdte, hogy csak kézzel evett darabosat. A kanalat látni sem bírta. Most két napja már a kanállal próbálkozik, még segítek neki én is, de ügyeskedik. Szerintem hagyjad nyugodtan, hagy önállósodjon. Kicsit többet kell takarítani, de majd elmúlik ez is. :)
2010. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!