Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár kérdés. Válaszolnátok?

Pár kérdés. Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

8 hónapos babátok milyen főzelékeket,miket eszik?

Hogy készítitek a "K" betűs ételeket? Káposzta,karalábé stb..

Tésztával mit főztök?


2010. aug. 21. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

8 hónaposan evett már káposztát, karfiolt, de a karalábétól nagyon fájt a pocija. Ezen kívül mindent: husikat, bab, borsó, burgonya, paradicsom, pasztinák, sárgarépa, brokkoli, zeller... Én sok üveges babakaját is használok, egyszerű és szereti. Ebédre ált. csak zöldségkrémlevest evett/eszik: pl. paradicsom, krumpli brokkolival, brokkoli és karfiol, sárgarépa krumpli, kevés sajttal, tejjel készítem neki.

Sima tésztát használok 6 hós kora óta (nem durum), én zöldséget és husit szoktam hozzá adni neki. Vagy virslit, ezt már elrágcsálja.

2010. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem eddig csak a boltit ette meg Sajna!Tegnap ette először az itthonit cukkini volt májjal (egy kis hagymát 4 kockát plussz sajtot tettem bele!)

Amúgy a kedvencei( boltiból): cukkini rizs pipicici

brokkoli pipicici ; öszi pulykával , bolognai ; karfiol pipicici ; hawaii pulyka ; vadast evett már marhával,zölbab , paradicsom

Sajna nem szereti se a krumplit, se a répát se a sütőtököt!És semmilyen zöldséget nem eszik meg magában ,csak ha hús is van benne!

Gyümikből jól állunk ,plussz túró joghurt sajt!

2010. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Húsleves turmixolva (cs.mell, répa, krumpli, kis hagyma, tészta), cukkini cs.mellel, krumpli májjal, spenót krumplival, sóska krumplival és husival. Én "K" betűseket még nem adok neki.
2010. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!