Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kapott más is "Szülők lettünk"...

Kapott más is "Szülők lettünk" kiadványt úgy, hogy nem is kérte?

Figyelt kérdés
Telefonon kerestek meg, az első kezdőcsomagot kértem, 1.000 Ft volt, azt mondták, ha igényt tartok a többire neten rendeljem meg. Erre fel kiküldenek nekem még egy csomagot+egy nevemre kiállított 1.379,-Ft-os csekket, amire ráírták apró betűvel, hogy ha nem kell küldjem vissza sértetlenül 2 héten belül. A 2 hét letelt, mert nyaraltunk ill. nem szeretnék postaköltséget fizetgetni az ő faszságuk miatt..., járt már más is így? Úgye most nem fognak zaklatni hónapokig?
2008. júl. 15. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenkit a védőnője javasolhat..és jön a telefon, viszont félre értetted, mert ez úgy működik, hogy kapsz egy csomagot ha kérsz, aztán addig jön a többi amíg le nem mondod a neten.

Tehát azért kaptál, mert nem rendelni kell, hanem lemondani!

Különben egészen addig küldik amíg létezik a cég ..engem is felhívtak..jól megmondtam, hogy lehet elfelejteni a titkosított mobilszámomat.

Mondd le különben egyfolytába kapod..és be is hajtják a pénzt ha nem fizetsz.Ilyenekbe nem szabad belemenni, mert félreérthető, de mind így működik....

2008. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, lemondani kell, nem rendelni. Valószínű félreértetted amikor felhívtak.
2008. júl. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már három csomaggal küldtek, meg egy értesítést, hogy fizessem ki a hátralékom. Pedig baromira nem is kértem. Szerintem egy idő után abbahagyják, én nem fogok miattuk szaladgálni.
2008. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!