Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megrendeltétek a Szülők...

Megrendeltétek a Szülők lettünk c. kiadványt?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdem.

Én igen, és nagyon szépnek és hasznosnak találom, csak azt sajnálom, h nem a babám születése előtt kerestek meg vele.


2009. máj. 18. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is megrendeltem,szerintem is jó.

Az ára is korrekt

Bár engem is hívhattak volna előbb

2009. máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is megrendeltem, tényleg jó dolgok vannak benne. Csak tényleg jó lett volna, ha előbb hívnak...
2009. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit rossz a tapasztalatom. Biztos jó a kiadvány meg minden, de engem nagyon felbosszantottak vele. Felhívtak, kb. 4 nappal szülés után, annyira nem voltam képben, hogy az eszméletlen, mondták, hogy ingyenes első példány meg minden, mondom jó, küldjék. Küldték. Annyira nem voltam tőle elájulva, meg hát rájöttem, hogy nagyon pénzem sincs, hát lemondtam (levélben kell). Ehhez képest fél évig küldték, aztán jöttek a levelek ügyvédi irodától, hogy tartozásom van, be lesz hajtva. Na akkor kiakadtam rendesen, felhívtam az ügyvédet, hogy én lemondtam, nem kértem, hogy küldjék, szóval én nem tartozom semmivel, az az ő bajuk, hogy küldik azóta is, nekem itt van a polcon bontatlanul. Azt mondta az ügyvéd, hogy jó, akkor nem kell fizetnem, utána néznek, hogy tényleg lemondtam-e. De fél évig küldték továbbra a felszólításokat, és a példányokat is. Akkor már iszonyat módon ki voltam akadva, már örjöngtem, akkor anyukám fogta magát és felhívta őket (mert ő akkor is olyan diplomatikusan küldi el a francba az embereket amikor ideges :)), kiderült, hogy igen, megkapták, hogy lemondtam, csak elfelejtették iktatni, küldjem vissza a példányokat és akkor nincs tartozás. Na végül így oldódott meg a dolog. De nekem azóta is vörös posztó a "Szülők lettünk" kiadvány.
2009. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megrendeltem,de a 10.résztől lemondtam.Nekem nem adott annyi információt,hogy járassam.Ezeket a netről is megtudom nézni.Én emailen mondtam le,másnap kaptam a válaszlevelet,hogy töröltek az adatbázisból.
2009. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy valóban nem ad annyi hasznos infót, én is neten szoktam nézelődni, viszont nagyon tetszik, h így összegezve van benne minden, és szép, igényes.

Én arra gondoltam, amikor megrendeltem, h ha már nekem nem kell, kölcsön tudom majd adni (2 sógornőm, 1 unokanővérem van, sehol sincs még baba), nekem is jól jött volna az elején, hiszen első baba, és eleinte millió kérdésem volt, amire az anyukám, nagymamám nem tudott hiteles választ adni (koruknál fogva)!

Jó, h egyben meg lesz minden, bár az igaz, h könyvesboltban vehettem volna vmit negyedrészéért a Sz. L. árának.

Harmadiknak üzenném, h sajnálom, h így megkeserítették az életedet, sajnos mindenhol akad hanyag, rossz munkaerő, én is jártam már így, rendkívül bosszantó tud lenni!

Mkinek köszi! :)

2009. máj. 20. 06:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!